Windows 7 Loader

Windows 7 Loader

Wiele osób potrzebuje aktywatora, wiec tym razem mamy Windows 7 Loader. Pewnie wszyscy wiedzą że jest to najpopularniejszy aktywator do Windowsa 7, aktualnie lepszy nie powstał. Działanie jego jest bardzo proste, po instalacji systemu trzeba go po prostu włączyć i aktywować (zalecane jest by komputer nie był podłączony do internetu)

Windows 7 Loader

Windows 7 Loader jest aktywatorem uniwersalnym do wszystkich wersji systemów.


Która wersja Windows 7 jest najlepsza dla Ciebie?

Jeżeli jesteś typowym domowym użytkownikiem komputera, który służy Ci przede wszystkim do grania, tworzenia dokumentów, komunikacji ze znajomymi, oglądanie filmów i innych mało wyspecjalizowanych zadań. To zdecydowanie najlepszym wyborem w Twoim wypadku będzie Windows 7 Home Premium.

Ta wersja zdecydowanie zaspokoi potrzeby większości domowych użytkowników. Będziesz mieć możliwość korzystania z funkcjonalnego i nowoczesnego systemu. Który pozbawiony będzie zbędnych elementów (narzędzi i usług) przyczyniających się wyłącznie do spowolnienia działania komputera.

Windows 7 Professional Microsoft w trakcie przygotowywania tej wersji „Siódemki” skupił się przede wszystkim na użytkownikach Businessowych. Dla których komputer jest jednym z kluczowych narzędzi pracy. To, co odróżnia wersję Professional od Home Premium, to przede wszystkim zestaw różnych usług, które mogą przydać się w trakcie codziennej pracy w firmach.

Mamy tutaj do czynienia z bardziej zaawansowanymi usługami sieciowymi. Narzędziami pozwalającymi np. na wykonywanie cyklicznych kopii zapasowych. Także elementy przyczyniające się do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa komputera, jak i danych (szyfrowanie plików).

Wybierając wydanie opatrzone nazwą „Ultimate” mamy stuprocentową pewność, że zakupiliśmy system oferujący wszystko. Jest w stanie nam na tę chwilę zaoferować. W przypadku tej wersji nie było miejsca na żadne kompromisy. Zawiera ona wszystkie funkcje, włączając w to rozwiązania businessowe z Professional.

Z tym wydaniem będziemy mieć do czynienia w sytuacjach, gdy zdecydujemy się na zakup droższych komputerów. Teoretycznie nieważne, czy korzystamy z edycji Home Premium, Professional, czy Ultimate . Mają one takie same wymagania sprzętowe. Zdrowy rozsądek podpowiada jednak, że pełnie możliwości. Ultimate odczujemy przy naprawdę bardzo dobrej konfiguracji sprzętowej.


 

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *