Diablo 3 Generator Kluczy

Diablo 3 Generator Kluczy

Dzisiaj mamy coś dla fanów gier serii hack’n’slash. Powstał długo wyczekiwany program o roboczej nazwie ” Diablo 3 Generator Kluczy „. Jak wiadomo wiele osób chce sobie zagrać w Diablo 3 ale po prostu nie ma klucza aktywacyjnego, dlatego dobrzy ludzie stworzyli go. Dlatego już od prawie roku każdy może zagrać w ten tytuł. Zapraszamy do testowania generatora i życzymy miłego grania


Krótka recenzja – czyli Diablo 3 w pigułce

Dwanaście lat czekania. Dekada grania w niesamowitą dwójkę tylko po to, by teraz przesiąść się na next-genową (w stosunku do części poprzedniej) trójkę i… No właśnie. Z jednej strony jest to stare, dobre Diablo, z drugiej produkt zupełnie odmienny, z nowymi rozwiązaniami, które niekoniecznie muszą każdemu przypaść do gustu. Jednak już na wstępie napiszę, że jest to niesamowicie grywalna i wciągająca odskocznia od poważniejszych tytułów, zmuszających nas do myślenia. Bo w Diablo III myśleć nie trzeba w ogóle.

Przygoda standardowo podzielona jest na cztery akty. Są one jednak niesymetryczne, zatem najwięcej czasu w moim odczuciu spędza się w pierwszym, troszkę mniej w drugim, natomiast trzeci i czwarty są stosunkowo krótsze. Tradycji stało się zadość , wszak w dwójce czwarty akt również był wyjątkowo krótki.

Fabułę zapewne każdy z Was już zna, jednak z recenzenckiego obowiązku muszę o niej wspomnieć. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy obok Nowego Tristram spada gwiazda, siejąc przy okazji niemałe spustoszenie. My natomiast, po wybraniu swojej klasy postaci, przeczuwamy, iż dzieje się cos złego i ruszamy do miasta. Na miejscu okazuje się, iż żołnierze odpierają ataki nieumartych. W środku konsultujemy się z przywódczynią i wyruszamy na pierwszą misję. Dla tych, którzy jeszcze otoczki fabularnej nie znają, zatrzymam się w tym momencie. Nie ma sensu specjalnie spoilerować, tym bardziej, że w Diablo III narracja jest bardziej złożona. Od samego początku widać, iż większą wagę przywiązano do fabuły. Która w poprzedniej części była jedynie pretekstem do wycinania kolejnych zastępów przeciwników. Dlatego żeby było jasne tutaj również chodzi tylko i wyłącznie o walkę.


Diablo 3 Generator Kluczy – Opis

Diablo 3 Generator Kluczy

Szczerze myśle że opis działania generatora jest zbędny.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *