Aktywator do Windows 10

Aktywator do Windows 10

Mamy rok 2023 i już prawie każdy korzysta jedynie z Windowsa 10. Dlatego przyszedł czas podzielić się czymś… przedstawiamy wam aktywator do Windows 10. Miłego korzystania z tego systemu.

Jakie są wymagania Windows 10?
  • Procesor 1 GHz lub SoC.
  • 1 GB RAM dla wersji 32-bitowej lub 2 GB Ram dla 64-bitowej.
  • 16 GB wolnej pamięci na dysku dla wersji 32-bitowej lub 20 GB dla 64-bitowej.
  • Kartę graficzną obsługującą DirectX 9.0 lub ze sterownikiem WDDM 1.0.
  • Ekran o rozdzielczości minimum 800 x 600 pikseli.

Aktywator do Windows 10 ? Jak to działa ?

Aktywator do Windows 10

Działanie jest banalnie proste, wystarczy odpalić program i wybrać opcje “Active” 


Krótka recenzja systemu

Windows 10 to dobrze znany i łatwy w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7 — zawiera na przykład menu Start. Szybko się uruchamia i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania z każdym sprzętem i oprogramowaniem. Twórcy systemu słusznie powrócili do menu start. Tak szybko jak sie go pozbyli w Windowsie 8, tak szybko musieli do niego powrócić. Oczywiście powodem była nie najciekawsza sława Windowsa 8 pod względem użytkowania go na komputerze stacjonarnym. Inaczej sprawa miała się w przypadku tabletów – tam rzeczywiście łatwiej było korzystać z ósemki. No, ale stało się, powrócili do tego co wielbili wszyscy – do menu start, które zostało pomyślane tak, aby nikomu nie sprawiła trudności jego obsługa, a zarazem, aby zawierało jak najwięcej użytecznych narzędzi dla użytkownika.

Juz w fazach beta tego systemu, kiedy to mogłem go testować rok przed wydaniem do sklepów instalowałem dla testów ten system osobom, mającym Windowsa 7 lub są nieszczęśliwymi użytkownikami ósemki, jedna jak i druga grupa osób pokochała dziesiątke bezpowrotnie. Warto także dodać, że nie tylko nad Windowsem 10 pracował microsoft przez ostatnie lata. Także Microsoft Office 2016 jest nowym dziełem tejże firmy. Ze zmian to jak na razie wygląd. Program jest nadal udoskonalany tak samo jak wydany już Windows 10.

Naszym zdaniem nie ma aktualnie lepszego systemu niż Windows 10.


 

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *