Klucz do Skyrima

Klucz do Skyrima

Jesteś fanem The Elder Scrolls V: Skyrim ? Albo może po prostu chcesz zagrać ? Dobrze trafiłeś. Dzisiaj pokażemy wam generator, chcesz klucz do Skyrima ? teraz możesz go uzyskać. Bardzo dużo ludzi kontaktowało się z nami że chce zagrać ale nie ma klucza, dlatego postanowiliśmy pozyskać ten program. Mimo naszych przypuszczeń udało się pozyskać generator w przeciągu jednego tygodnia, ponownie pomogli nam nasi znajomi z Wielkiej Brytanii. Życzymy miłej gry.

Jak uzyskać Klucz do Skyrima ?

Klucz do Skyrima

Instrukcja działania:

  1. Pobieramy program
  2. Otwieramy go
  3. Wybieramy system na jakim chcemy grać
  4. Naciskamy przycisk “GENERATE”
  5. Gotowe

Życzymy miłej gry


Recenzja gry

Piąty rozdział The Elder Scrolls jest typowym przedstawicielem zachodniej szkoły gier RPG, gdzie najważniejsza jest szeroko rozumiana swoboda i możliwość kreowania swojej własnej przygody. Skyrim to klasyczna gra drogi, gdyż tutaj najważniejsza jest sama podróż, nie zaś cel. Ma to rzecz jasna przełożenie na wątek fabularny, którego ukończenie zajmuje ok. czterdzieści godzin, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zignorować misje główne i skupić się na innych czynnościach, w dalszym ciągu świetnie się bawiąc. Akcja gry ma miejsce dwieście lat po wydarzeniach z Obliviona, poprzedniej gry studia. Kraina Skyrim jest miejscem konfliktu między Imperium a jego przeciwnikami, razem z którymi zmierzamy na spotkanie z katem w pierwszej sekwencji gry. Po wykreowaniu postaci w rozbudowanym edytorze, spod topora ratuje nas nieoczekiwanie smok, istota w tym uniwersum wręcz mityczna.

Niedługo potem okazuje się, że kierowany przez nas bohater to tak naprawdę Smocze Dziecię, czyli osoba zdolna do walki ze smokami. Choć historię śledzi się z zainteresowaniem, zwłaszcza że w dużym stopniu sami ją kształtujemy. Scenariusz pełen jest gatunkowych klisz, interakcje między postaciami słabo zarysowane, a dialogi są w najlepszym wypadku poprawne. Zarówno sama historia, jak i narracja nie mają startu do takiego Wiedźmina 3, na szczęście recenzowana pozycja ma inne atuty. Najjaśniejszym punktem gry Bethesdy jest bez wątpienia ogromna swoboda, jaką oferuje deweloper.


 

6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *