Klucz do GTA 5

Klucz do GTA 5

Seria Grand Theft Auto potocznie znanej jako po prostu GTA jest już klasykiem, dlatego dzisiaj mamy dla was niespodziankę. Chcecie Klucz do GTA 5 ? Dzisiaj skończyliśmy tworzyć generator kluczy. Aktualnie już każdy będzie mógł zagrać w ten tytuł, na każdej platformie na której jest to możliwe. A czy ty będziesz grać ? 

Generator jest tutaj:

Klucz do GTA 5 potrzebny ? 

Obsługa generatora kluczy jest bardzo prosta.

Generator kluczy do GTA 5

Instrukcja:

  • Pobieramy generator kluczy do GTA 5
  • Wybieramy platformę na jakiej będziemy grać
  • Naciskamy Generate CD-KEY
  • Gotowe

Życzymy miłego grania 🙂 


Grand Theft Auto – Czym jest ?

Gry z serii GTA należą do gatunku przygodówek zręcznościowych, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Pierwsze dwie odsłony cyklu, czyli GTA oraz GTA 2, to produkcje wykorzystujące widok z lotu ptaka. Kamieniem milowych dla marki, ale też dla całego gatunku gier akcji, była trzecia część Grand Theft Auto, w której wprowadzono widok TPP.

Wyróżnikiem serii Grand Theft Auto są nie tylko elementy strzelankowe, chociaż są one istotne dla rozgrywki, ale możliwość swobodnego przemierzania ulic i kradzieży samochodów. Gdy siądziemy za kierownicą zdobytych pojazdów, możliwości stając się niemal nieograniczone. Jeśli dopuścimy się przestępstwa, czekają nas też widowiskowe ucieczki przed stróżami prawa.

GTA zdobyło miano kontrowersyjnej marki, co zawdzięcza zawartym w nim treściom przeznaczonym dla dorosłego odbiorcy – głównie przez dużą dawkę brutalności i łamanie prawa przez protagonistów.

Pierwsza gra akcji Grand Theft Auto ukazała się w 1997 roku i wywołała wokół siebie sporo szumu. Sam koncept na rozgrywkę okazał się kontrowersyjny, bowiem gracz wciela się w przestępcę, który swobodnie porusza się po mieście, kradnie samochody, ucieka przed policją i przyjmuje coraz bardziej bezwzględne zlecenia od lokalnej mafii.

Akcja GTA rozpoczyna się w Liberty City, mieście wzorowanym na Nowym Jorku. W grze wykorzystano widok z góry. Protagonista swobodnie przemierza ulice miasta, przemieszczając się pieszo lub za kółkiem samochodu. Zadaniem gracza jest gromadzenie punktów, które otrzymuje za wykonywanie misji takich jak kradzieże, napady i utrudnianie życia wrogim gangom. Dalsze etapy rozgrywki przenoszą głównego bohatera na ulice kolejnych miast – San Andreas (przypominającego San Francisco) oraz Vice City (Miami).


 

4 komentarze

  1. Bomba, spóźniłem się na darmowe rozdanie w epicgame to teraz od was moge sobie klucz zabrać, dzięki!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *