Klucz do Farming Simulator 15

Klucz do Farming Simulator 15

Grasz w Symulator Farmy 15 ? albo masz zamiar zacząć grać ? To dobry moment! Powstał jakiś czas temu generator, możesz teraz wygenerować sobie Klucz do Farming Simulator 15.  Pare osób prosiło nas byśmy pozyskali taki program, wiec czemu nie. Najważniejszy jest fakt że udało się to zrobić, przetestuj go już dzisiaj, naprawdę warto. Aktualnie generator współpracuje wyłącznie z komputerami stacjonarnymi (PC).

Minimalne wymagania Farming Simulator 15:

 • System: Windows XP 32 bitowy
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce 7500 LE lub AMD Radeon X1050
 • Pamięć RAM: 2 GB Wolne miejsce: 2 GB

Rekomendowane wymagania Farming Simulator 15:

 • System: Windows 7 64 bitowy
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E6850 3.0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 6670 Pamięć RAM: 4 GB
 • Wolne miejsce: 2 GB

Klucz do Farming Simulator 15 ? Jak to działa ?

Klucz do Farming Simulator 15

Działanie jest bardzo proste, krótka instrukcja:

 1. Pobieramy program
 2. Włączamy go
 3. Klikamy “Generate Key”
 4. Gotowe


Krótka recenzja gry

Naszym zadaniem, tak jak w poprzednich odsłonach cyklu Giants Software, jest przede wszystkim stworzyć świetnie prosperujące współczesne gospodarstwo rolne. Chlebem powszednim w produkcji Szwajcarów jest przede wszystkim obsiewanie pól, hodowla różnych zwierząt i zbieranie plonów naszej pracy.

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki wybieramy oczywiście lokację, w której rozpoczniemy działalność. Do wyboru mamy miejscówkę skandynawską (nowość w serii) oraz amerykańską. Różnią się one nieco ‘scenografią’, ale przede wszystkim decyzja rzutuje na to, z jakimi wyzwaniami się zmierzymy. Lokacja amerykańska oferuje nieco wyższy poziom trudności na początek.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, przedsięwzięcie zaczynamy bardzo skromnie – z kilkoma traktorami, przyczepą o nieszczególnej pojemności i kombajnem, który potrzebuje czasu, by zebrać żniwa. Wiele prostych czynności wymaga na początku więcej wysiłku, lecz z czasem nasze możliwości rosną chociażby dzięki lepszemu sprzętowi, na który stopniowo pozyskujemy środki. W wersji “15” dochodzą oczywiście nowe urządzenia i narzędzia, których nie było w poprzednich częściach. Wszystkich jest łącznie ponad sto. Część z nich pozwala np. pracować przy lasach, co też jest jedną z tutejszych nowości.

Gra, oprócz trybu singlowego, posiada oczywiście również multiplayer, który da się ogrywać w wariancie lokalnym i sieciowym (dotyczy PC). Gracze mogą współpracować w celu rozbudowywania gospodarstwa, a my w roli szefów, wyznaczamy poszczególnym osobom zakres ich swobody i ilość środków, jakie będą mieć do dyspozycji.


 

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *