Hack do Tik Tok

Hack do Tik Tok

Pewnie wielu z was marzy o popularności w serwisie/aplikacji Tik Tok ? Chcecie mieć wielu fantów i polubień ? Myśle że każdy tego chce, dlatego razem z naszymi przyjaciółmi za oceanu stworzyliśmy hack do Tik Tok. Przede wszystkim było to dla nas bardzo trudne wyzwanie, przecież jest to aktualnie najpopularniejsza aplikacja wśród nastolatków.

Zaczęliśmy nasz program tworzyć jeszcze za czasów Musical.ly. W listopadzie roku 2018 przyszedł czas na pierwsze testy naszej aplikacji , nie byliśmy zadowoleni z efektu. Nastało lato roku 2019 a nam wreszcie udało się stworzyć program taki jak chcieliśmy. Testowaliśmy go około 4 miesiące by w końcu wrzucić go do internetu. Dziś nastał dzień w którym i ty możesz zacząć korzystać z niego.

Jak działa Hack do Tik Tok ?

Działanie naszego programu jest bardzo proste, postaramy się wyjaśnić jego działanie poniżej.

Hack do Tik Tok

Instrkucja:

  1. Pobieramy Hack do Tik Tok z naszej strony.
  2. Plik automatycznie wykryje czy ma być to wersja na Androida/IOS (iPhone) czy wersja komputerowa.
  3. Gdy otworzymy program to w polu „Enter your username” wpisujemy nasz login z Tik Toka.
  4. Następnie wybieramy ile mamy dostać fanów (pamietajmy by nie dodawać dużej ilości na raz)
  5. Klikamy „Get Followers Now”
  6. Czekamy kilka minut na efekt.
  7. Gotowe.

Efekt naszego programu po dwóch dniach:

Hack do Tik Tok

Pobierz tutaj:


Dlaczego warto korzystać z tego typu programów ?

Żyjemy w czasach w których prawie każdy chce być na jakiś sposób popularny, pewnie i ty też chcesz ? Ciężko jest się przebić przez setki tysięcy ludzi, ale jeśli będziemy sobie pomagać różnymi programami to nam się to uda. Pare lat temu sami chcieliśmy być sławni / popularni ale nie wiedzieliśmy jak to osiągnąć, dlatego stworzyliśmy Hack do Tik Tok i teraz jesteśmy tam gwiazdami. Chcecie może byśmy opisali jak nam się to wszystko udało ? Myślimy że to może być dawka bardzo ciekawych porad dla was. My nie mieliśmy tak łatwo jak wy.


 

18 komentarzy

  1. Ta apka wyłapuje i wrzuca cię do dla ciebie? Czy to są jakieś fake konta? Bo dziwnie jak ktoś będzie miał wiele obserwujących a malutko serduszek

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *