Hack do Tik Tok

Hack do Tik Tok

Pewnie wielu z was marzy o popularności w serwisie/aplikacji Tik Tok ? Chcecie mieć wielu fantów i polubień ? Myśle że każdy tego chce, dlatego razem z naszymi przyjaciółmi za oceanu pozyskaliśmy hack do Tik Tok. Przede wszystkim było to dla nas bardzo trudne wyzwanie, przecież jest to aktualnie najpopularniejsza aplikacja wśród nastolatków.

Zaczęliśmy nasz program pozyskiwać jeszcze za czasów Musical.ly. W listopadzie roku 2018 przyszedł czas na pierwsze testy naszej aplikacji , nie byliśmy zadowoleni z efektu. Nastała zima/wiosna roku 2022 a nam wreszcie udało się pozyskać program taki jak chcieliśmy.

Jak działa Hack do Tik Tok ?

Działanie programu jest bardzo proste, postaramy się wyjaśnić jego działanie poniżej.

tik tok hack

Instrkucja:

  1. Pobieramy Hack do Tik Tok z naszej strony.
  2. Plik automatycznie wykryje czy ma być to wersja na Androida/IOS (iPhone) czy wersja komputerowa.
  3. Gdy otworzymy program to w polu “Nazwa TikTok” wpisujemy nasz login z Tik Toka.
  4. Następnie wybieramy ile mamy dostać fanów (pamietajmy by nie dodawać dużej ilości na raz)
  5. Klikamy “Kontynuuj”
  6. Gotowe.

tik tok hack


Dlaczego warto korzystać z tego typu programów ?

Żyjemy w czasach w których prawie każdy chce być na jakiś sposób popularny, pewnie i ty też chcesz ? Ciężko jest się przebić przez setki tysięcy ludzi, ale jeśli będziemy sobie pomagać różnymi programami to nam się to uda. Pare lat temu sami chcieliśmy być sławni / popularni ale nie wiedzieliśmy jak to osiągnąć, dlatego stworzyliśmy Hack do Tik Tok i teraz jesteśmy tam gwiazdami. Chcecie może byśmy opisali jak nam się to wszystko udało ? Myślimy że to może być dawka bardzo ciekawych porad dla was. My nie mieliśmy tak łatwo jak wy.


 

6 komentarzy

  1. Hej tutaj Ola, powiem wam że ciekawy ten program, pobrałam i powoli staje się “popularna” na tik toku, fajnie, ciesze się 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *