Generator Kluczy do Wiedźmina 3

Generator Kluczy do Wiedźmina 3

Grałeś już w Wiedźmina ? Może dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z tym uniwersum ? Dziś udało nam się stworzyć Generator Kluczy do Wiedźmina 3. Stworzenie programu zajęło nam dobre 2 miesiące, pracowaliśmy nad nim z naszymi znajomymi z Wielkiej Brytanii. Dzisiaj możemy przedstawić wam efekt końcowy. Życzymy miłego grania, bo chyba warto ?

Link do pobrania:


Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870 Pamięć: 6 GB RAM
 • Dysk twardy: 40 GB DirectX 11

Zalecane wymaganie sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
 • Pamięć: 8 GB RAM Dysk twardy: 40 GB DirectX 11

Generator Kluczy do Wiedźmina 3 – Instrukcja

Generator Kluczy do Wiedźmina 3

 1. Pobieramy nasz program
 2. Otwieramy go
 3. Wybieramy na czym będziemy grać (PC / PS4 / XBOX ONE)
 4. Klikamy „GENERATE”
 5. Gotowe

Wiedźmin 3 – Recenzja

Nie warto przebierać w słowach. Wiedźmin 3 to przede wszystkim arcydzieło, a pod wieloma względami po prostu najlepsza i najbardziej fascynująca gra ostatnich lat. Urzeka wizją artystyczną, zniewala ogromnym światem, pochłania opowieścią. Twórcy nie szukają taniego poklasku. Dlatego ich projekt jest bezkompromisowy i konsekwentny. Przemyślany i dopracowany.

Akcja dzieje się krótko po wydarzeniach z drugiej odsłony. Nilfgaard podbił Temerię i za chwilę rusza do ataku na pozostałe ziemie Północy. Dlatego Geralt i Vesemir przeczesują pole niedawnej bitwy, natrafiając na ślady czarodziejki Yennefer. Wiedźmini udają się więc do pobliskiej wioski Biały Sad, by dowiedzieć się czegoś więcej.

Przede wszystkim to dość rozbudowana forma prologu. Trafiamy do rozległej, na początku zamkniętej krainy, po której możemy się swobodnie poruszać. Nieśpiesznie oswajamy się ze światem, wykonujemy pierwsze zadania, poznajemy poszczególne aspekty rozgrywki i toczymy pierwsze walki.

Wrażenie robi z pewnością praktycznie wszystko, co napotkamy na swej drodze. Dlatego już wizyta w karczmie, do której docieramy o zmroku w strugach deszczu, pozwala poczuć się tak, jakbyśmy naprawdę mieli za chwilę wypić kufel miodu i ogrzać się przy ogniu. Oczywiście to dopiero początek. Od zamczysk, mokradeł, przez wioski, po osady i wreszcie miasta – wszystko to jest niezwykle namacalne.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *