Euro Truck Simulator 2 Generator Kluczy

Euro Truck Simulator 2 Generator Kluczy

Dostawaliśmy bardzo wiele zapytań odnośnie różnych generatorów kluczy, dlatego postanowiliśmy je zacząć pozyskiwać. Pierwszy wybór padł na stworzeniem Euro Truck Simulator 2 Generator Kluczy. Dlaczego na niego ? Ponieważ jest to aktualnie jeden z najpopularniejszych symulatorów na świecie.

Jak działa generator kluczy ?

Euro Truck Simulator 2 Generator Kluczy

Działanie programu jest proste:

  1. Pobieramy Euro Truck Simulator 2 Generator Kluczy
  2. Otwieramy plik z generatorem
  3. Klikamy “Generate Key”
  4. Gotowe


Euro Truck Simulator 2 – Czym jest ?

Euro Truck Simulator 2 to bez wątpienia najbardziej kompletny symulator ciężarówek dostępny na współczesnym rynku gier wideo. Oczywiście ktoś zarzuci – przecież ta gra ma masę uproszczeń – tak, to prawda, jednak nie ma żadnego tytułu bliższego realizmowi. SCS Software postarało się na dostosowanie sterowania do wielu kierownic. W tym renomowanych Logitechów G25 i G27 wyposażonych w sprzęgło i klasyczną przekładnię manualną, a nie tylko sekwencyjne łopatki. Możemy dostosować sposób sterowania skrzynią biegów zgodnie z naszymi preferencjami. Jest pełny automat, prawdziwy automat, sekwencyjna skrzynia biegów oraz całkowicie manualna. W stosunku do poprzedniczek – spora zmiana. Model jazdy jest stosunkowo prosty – można radzić sobie nawet na klawiaturze, jednak trzeba uważać podczas pokonywania rond i ciasnych zakrętów.

Fizyka zachowania się pojazdu została znacznie poprawiona – czuć, że ciężarówka musi radzić sobie z wprawieniem w ruch wielotonowego zestawu, a hamowanie trwa naprawdę sporo czasu. W Euro Truck Simulator 2 nasza ciężarówka nie będzie wystrzeliwać niczym osobówka, tak jak miało to miejsce w najmocniejszych ciągnikach dostępnych w Euro Truck Simulator czy German Truck Simulator.

Twórcy zastosowali również kaganiec, czyli ograniczenie prędkości do 90 km/h, które obowiązuje w Europie. Zachowanie się ciężarówki jest znacznie bardziej realistyczne, choć nie udało się ustrzec błędów np. związanych ze spalaniem. Możemy „wkręcać” nasz ciągnik w trybie manualnym do 2 tysięcy obrotów, a spalanie będzie takie samo, jak w przypadku automatu zmieniającego przełożenia. Zużycie paliwa spada tylko gdy nasz kierowca rozwinie się na polu ekologii w drzewku rozwoju doświadczenia, a styl naszej jazdy nie ma znaczenia. 


 

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *