Aktywator do Windows 11

Mamy rok 2022 i już prawie każdy korzysta jedynie z Windowsa 11. Dlatego przyszedł czas podzielić się czymś… przedstawiamy wam aktywator do Windows 11. Miłego korzystania z tego systemu.

Jakie są wymagania Windows 11?

  • Procesor: co najmniej 2-rdzeniowy o taktowaniu 1 GHz (lub szybszy) / zgodny ze standardem System on a Chip (SoC),
  • RAM: co najmniej 4 GB,
  • Miejsce na dysku: 64 GB lub więcej,
  • Karta graficzna: zgodna z bibliotekami DirectX 12 lub nowszą ze sterownikiem WDDM 2.0,
  • Oprogramowanie układowe systemu: UEFI z obsługą bezpiecznego rozruchu, TPM w wersji 2.0,
  • Wyświetlacz: większy niż 9 cali o rozdzielczości 720p

Aktywator do Windows 11 ? Jak to działa ?

Aktywator do Windows 11

Działanie jest banalnie proste, wystarczy odpalić wygenerować sobie klucz klikając na „Generate Key” i go wykorzystać 🙂

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Windows 11 – czy warto już zaktualizować komputery?

Windows 11 jest obecny na już na rynku od dobrych paru miesięcy. Czy warto już rozpocząć proces aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego na komputerach? Jakie problemy mogą nas czekać przy wdrożeniu oprogramowania? Na co zwrócić szczególną uwagę i jak przeprowadzić proces aktualizacji? Sprawdź jak przygotować swoją firmę na Windowsa 11.

Microsoft po sześciu latach od wprowadzenia na rynek Windowsa 10 zdecydował się zaprezentować kolejne wydanie systemu operacyjnego – Windowsa 11. Jest to niespodziewana decyzja, ponieważ przez ostatnie lata gigant z Redmond zarzekał się, że Windows 10 to ostateczna wersja najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego na komputery stacjonarne. Oprogramowanie to miało być rozwijane jako System as a Service (SaaS).

Dziś wiemy już, że Windows 10 został zastąpiony Windowsem 11. Nowa wersja systemu operacyjnego została zaprezentowana po raz pierwszy w czerwcu 2021 roku. Po niespełna czterech miesiącach otwartych testów Microsoft wprowadził na rynek finalne wydanie. Aktualizacja do Windowsa 11 ruszyła 5 października 2021 roku.

Microsoft w tym roku działa bardzo szybko i spontaniczne. Po niespodziewanej prezentacji Windowsa 11, firmy miały zaledwie cztery miesiące na przygotowanie swojej infrastruktury do wdrożenia nowego systemu operacyjnego. Wiele przedsiębiorstw nie rozpoczęło jeszcze procesu aktualizacji. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Czasu było mało, a problemów do rozwiązania wiele.


 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *