Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Polska jest bardzo ciekawym rynkiem gier komputerowych, uwielbiamy symulatory, pociągi jak i wszystko co związane z transportem publicznym. Dlatego ostatnio sporo osób gra w Trainz Railroad Simulator 2019naszym zdaniem dawno nie było tak dobrej gry z gatunku symulatorów. My mamy dla was generator, żeby każdy miał klucz do Trainz Railroad Simulator 2019. 

Wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz.
  • Karta graficzna: 1 GB, Nvidia GeForce GTX 460 lub lepsza.
  • Pamięć RAM: 4 GB.
  • Dostępne miejsce na dysku: 50 GB.
  • System operacyjny: Windows 7/8/10.

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Działanie programu jest dziecinie proste, wystarczy pobrać i wygenerować sobie unikatowy klucz.


Train Railroad Simulator 2019 sprawi, że pokochasz świat kolei. Wcielając się w rolę maszynisty, będziesz miał możliwość poprowadzenia kilkunastu wielotonowych kolosów. Każda z lokomotyw znajdujących się w grze zachowuje się inaczej na torze, nie możesz więc stracić czujności nawet na chwilę. Sprawdź wszystkie dostępne w Train Simulator trasy, scenariusze i wyzwania, lub stwórz własne. Możesz też zająć miejsce w jednym z wagonów i po prostu cieszyć się podróżą.

W Train Simulator 2019 pojawiły się nowe trasy. W grze wcielimy się w maszynistę lub mechanika na takich trasach jak: Soldier Summit, Salt Lake City, The Rhine Railway, Frankfurt High Speed oraz Portsmouth Direct Line.

Najnowsza odsłona Train Simulator po raz pierwszy w swojej historii dostępna będzie w 64 bitach, wyposażona jest w ulepszony silnik graficzny, dzięki czemu europejskie i amerykańskie krajobrazy są jeszcze bardziej realistyczne.

W Train Simulator 2019 znajdziecie idealnie odwzorowane lokomotywy z tych firm jak: DB, Amtrak, D&RGW czy British Railways. Można poprowadzić zarówno szybkie składy ICE, ciężkie lokomotywy spalinowe, lokomotywy elektryczne czy elektryczne zespoły trakcyjne dla ruchu podmiejskiego. Ponadto w pudełkowym wydaniu Train Simulator 2019 oprócz samej gry znajdziecie kolekcjonerski plakat oraz zestaw pamiątkowych pocztówek z pociągami.

Naszym skromnym zdaniem jeśli człowiek uwielbia kolej to ten symulator będzie idealny dla niego. Dlatego nie warto tracić czasu, lepiej zagrać już dzisiaj, setki godzin dobrej zabawy przed wami.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.