Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Polska jest bardzo ciekawym rynkiem gier komputerowych, uwielbiamy symulatory, pociągi jak i wszystko co związane z transportem publicznym. Dlatego ostatnio sporo osób gra w Trainz Railroad Simulator 2019naszym zdaniem dawno nie było tak dobrej gry z gatunku symulatorów.

Wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz.
  • Karta graficzna: 1 GB, Nvidia GeForce GTX 460 lub lepsza.
  • Pamięć RAM: 4 GB.
  • Dostępne miejsce na dysku: 50 GB.
  • System operacyjny: Windows 7/8/10.

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Klucz do Trainz Railroad Simulator 2019

Działanie programu jest dziecinie proste, wystarczy pobrać i wygenerować sobie unikatowy klucz.


Train Railroad Simulator 2019 sprawi, że pokochasz świat kolei. Wcielając się w rolę maszynisty, będziesz miał możliwość poprowadzenia kilkunastu wielotonowych kolosów. Każda z lokomotyw znajdujących się w grze zachowuje się inaczej na torze, nie możesz więc stracić czujności nawet na chwilę. Sprawdź wszystkie dostępne w Train Simulator trasy, scenariusze i wyzwania, lub stwórz własne. Możesz też zająć miejsce w jednym z wagonów i po prostu cieszyć się podróżą.

W Train Simulator 2019 pojawiły się nowe trasy. W grze wcielimy się w maszynistę lub mechanika na takich trasach jak: Soldier Summit, Salt Lake City, The Rhine Railway, Frankfurt High Speed oraz Portsmouth Direct Line.

Najnowsza odsłona Train Simulator po raz pierwszy w swojej historii dostępna będzie w 64 bitach, wyposażona jest w ulepszony silnik graficzny, dzięki czemu europejskie i amerykańskie krajobrazy są jeszcze bardziej realistyczne.

W Train Simulator 2019 znajdziecie idealnie odwzorowane lokomotywy z tych firm jak: DB, Amtrak, D&RGW czy British Railways. Można poprowadzić zarówno szybkie składy ICE, ciężkie lokomotywy spalinowe, lokomotywy elektryczne czy elektryczne zespoły trakcyjne dla ruchu podmiejskiego. Ponadto w pudełkowym wydaniu Train Simulator 2019 oprócz samej gry znajdziecie kolekcjonerski plakat oraz zestaw pamiątkowych pocztówek z pociągami.

Naszym skromnym zdaniem jeśli człowiek uwielbia kolej to ten symulator będzie idealny dla niego. Dlatego nie warto tracić czasu, lepiej zagrać już dzisiaj, setki godzin dobrej zabawy przed wami.

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *