Klucz do The Forest

Klucz do The Forest

Gry surwiwalowe mają się z roku na rok coraz lepiej, dlatego mamy dla was klucz do The Forest. Akcja gry toczy się na gęsto zarośniętej wyspie, na której rozbija się samolot z głównym bohaterem i jego synem na pokładzie. W grze jest niewielki zestaw misji, gracz musi podejmować własne decyzje aby przetrwać. W tym celu musi szukać pożywienia, znaleźć schronienie i samodzielnie tworzyć potrzebne narzędzia. Jeśli chcesz zagrać, skorzystaj już dzisiaj z generatora kluczy.

Klucz do The Forest ? Jak to właściwie działa ?

Klucz do The Forest

Działanie jest bardzo proste, wystarczy pobrać generator kluczy i wygenerować swój unikatowy klucz do The Forest, następnie wpisujemy go na Steamie. 


Życie w dżungli do prostych nie należy czyli krótka recenzja

Tak, na wyspie na której się rozbiliśmy nie jesteśmy sami. Zamieszkują ją przypominający zombie mutanci-kanibale, którzy z czasem będą coraz chętniej i coraz liczniej nas atakować. Dlatego też na późniejszym etapie rozgrywki zaleca się budowę palisad czy skomplikowanych pułapek, które zatrzymają wrogów. Możemy również zamieniać liście, skóry pozyskane ze zwierząt i kości pozyskane z kanibali w różnego rodzaju zbroje, które zredukują otrzymywane obrażenia w przypadku bezpośredniego starcia.

Jeśli już zdecydujemy, że jesteśmy na to gotowi, możemy udać się do sieci jaskiń zlokalizowanych pod powierzchnią wyspy. Ostrzegamy jednak – klimat jest w nich naprawdę ciężki. Panująca tam ciemność, rozjaśniana często tylko z pomocą zapalniczki, i dziwaczne dźwięki, które raz na jakiś czas się tam roznoszą, mocno przyspieszają tętno i podnoszą ciśnienie krwi. Ponadto, w jaskiniach napotkamy jeszcze więcej kanibali. Uwierzcie nam, gdy tylko natraficie na choć jednego z nich, zrobi się Wam bardzo, ale to bardzo… gorąco. Niemniej jednak, pod ziemią można znaleźć wiele ciekawych przedmiotów oraz wskazówek związanych z wątkiem fabularnym.

Czasu w lesie nie musimy spędzać samotnie

Niewątpliwie jednym z największych atutów The Forest jest fakt, że gra gracza posiada tryb do kooperacji. Nie różnią się one od siebie niczym, poza tym, że w tym drugim możemy grać ze znajomymi. To właśnie zabawa z innymi osobami przynosi tu największą frajdę. W jej ramach możemy wspólnie zbierać surowce, eksplorować wyspę. Walczyć z mutantami, przeżywać niespodziewane wydarzenia, a także dzielić się pomysłami czy obowiązkami. Co dwie głowy, to nie jedna.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *