Klucz do Far Cry New Dawn

Klucz do Far Cry New Dawn

Rok 2019 przyniósł nam Far Cry New Dawn, jest to jedna z nowszych część tej serii gier. Dlatego musiał powstać generator kluczy, by każdy miał swój klucz do Far Cry New Dawn. Też już chcecie zagrać ? bo my już dawno graliśmy i polecamy również zagrać, jak na razie najlepsza część.

 


Recenzja gry:

Hope County – miejsce akcji Far Cry New Dawn – trawiła już raz plaga. W roku 2017 całe hrabstwo było terroryzowane przez morderczą sektę, której charyzmatyczny lider wyczekiwał nadejścia końca świata. Ostatecznie doczekał się kresu cywilizacji.

Siedemnaście lat po wojnie nuklearnej jedną z ostatnich enklaw ludzi starających się przetrwać w nowym świecie. Najeżdża gang bandytów pod władzą ekscentrycznych bliźniaczek. Choć postapokaliptyczne otoczenie i przeciwnicy na pierwszy rzut oka sugerują przeżywanie nowych wrażeń, bardzo szybko okazuje się jednak, że Far Cry New Dawn jest wyraźnie wtórny.

Koniec świata w grze jest bardzo kolorowy. Bomby atomowe zniszczyły większość ziemi – o czym możemy się dowiedzieć próbując przekroczyć granice mapy dostępnej grze – jednak jakimś cudem hrabstwo Hope pełne jest zieleni i zwierząt. Różowe kwiaty porastają ruiny starych budowli, sarny albinosy podgryzają soczystą trawę, a niebo ubarwia przepiękna zorza polarna.

Dlaczego tak jest? Tego nikt nie wie. Ważne, że naturalne piękno zostaje przysłonięte przez anarchistyczną grupę, która najeżdża i wyzyskuje mieszkańców regionu. Wcielamy się w rolę wędrowca z zupełnie innego ludzkiego siedliska, który podróżuje po kraju i pomaga odbudowywać społeczności.

Apokaliptyczny Far Cry w ogólnym rozrachunku wydaje się rozwleczonym epilogiem poprzedniej części – rozciągniętą na ponad 10 godzin fantazją na temat konsekwencji zakończenia piątej odsłony serii. W porównaniu ze znacznie krótszym dodatkiem Blood Dragon, New Dawn wypada dość blado i nieoryginalnie. To wciąż tytuł, który bawi, ale nie jest pozycją obowiązkową, nawet dla fanów serii.


Klucz do Far Cry New Dawn – Jak wygenerować

Klucz do Far Cry New Dawn

Wystarczy pobrać generator kluczy który nam w prosty sposób wygeneruje unikatowy klucz. Następnie można go użyć np na Steamie.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *