Klucz do Far Cry New Dawn

Klucz do Far Cry New Dawn

Rok 2019 przyniósł nam Far Cry New Dawn, jest to najnowsza część tej serii gier. Dlatego musiał powstać generator kluczy, by każdy miał swój klucz do Far Cry New Dawn. Też już chcecie zagrać ? bo my już dawno graliśmy i polecamy również zagrać, jak na razie najlepsza część.

 


Recenzja gry:

Hope County – miejsce akcji Far Cry New Dawn – trawiła już raz plaga. W roku 2017 całe hrabstwo było terroryzowane przez morderczą sektę, której charyzmatyczny lider wyczekiwał nadejścia końca świata. Ostatecznie doczekał się kresu cywilizacji.

Siedemnaście lat po wojnie nuklearnej jedną z ostatnich enklaw ludzi starających się przetrwać w nowym świecie. Najeżdża gang bandytów pod władzą ekscentrycznych bliźniaczek. Choć postapokaliptyczne otoczenie i przeciwnicy na pierwszy rzut oka sugerują przeżywanie nowych wrażeń, bardzo szybko okazuje się jednak, że Far Cry New Dawn jest wyraźnie wtórny.

Koniec świata w grze jest bardzo kolorowy. Bomby atomowe zniszczyły większość ziemi – o czym możemy się dowiedzieć próbując przekroczyć granice mapy dostępnej grze – jednak jakimś cudem hrabstwo Hope pełne jest zieleni i zwierząt. Różowe kwiaty porastają ruiny starych budowli, sarny albinosy podgryzają soczystą trawę, a niebo ubarwia przepiękna zorza polarna.

Dlaczego tak jest? Tego nikt nie wie. Ważne, że naturalne piękno zostaje przysłonięte przez anarchistyczną grupę, która najeżdża i wyzyskuje mieszkańców regionu. Wcielamy się w rolę wędrowca z zupełnie innego ludzkiego siedliska, który podróżuje po kraju i pomaga odbudowywać społeczności.

Apokaliptyczny Far Cry w ogólnym rozrachunku wydaje się rozwleczonym epilogiem poprzedniej części – rozciągniętą na ponad 10 godzin fantazją na temat konsekwencji zakończenia piątej odsłony serii. W porównaniu ze znacznie krótszym dodatkiem Blood Dragon, New Dawn wypada dość blado i nieoryginalnie. To wciąż tytuł, który bawi, ale nie jest pozycją obowiązkową, nawet dla fanów serii.


Klucz do Far Cry New Dawn – Jak wygenerować

Klucz do Far Cry New Dawn

Wystarczy pobrać generator kluczy który nam w prosty sposób wygeneruje unikatowy klucz. Następnie można go użyć np na Steamie.


 

3 komentarze

  1. Tydzien temu wygenerowałe i już ukończyłem, mam nadzieje że do 6 też będzie jak już wyjdzie ;>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *