Klucz do Ark Survival Evolved

Klucz do Ark Survival Evolved

Chcesz zagrać w Ark Survival Evolved ale nie masz klucza ? Dziś to już nie problem. Pozyskaliśmy program dzięki któremu każdy może mieć klucz do Ark Survival Evolved. Zadowoleni ? Bo my bardzo. Stworzenie takiego generatora to nie małe wyzwanie, ale udało się. Zajęło nam to prawie 3 miesiące, ale efekt naszej pracy jest zadowalający. 

Jak mieć Klucz do Ark Survival Evolved

Klucz do Ark Survival Evolved

Instrukcja obsługi:

  • Pobieramy program
  • Wybieramy czy ma to być zwykły klucz czy na Steama
  • Klikamy “Generate Key”
  • Gotowe

Recenzja gry

Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie, w którym ludzie współegzystują wraz z dinozaurami. By w nim przeżyć, musimy (z grubsza rzecz biorąc) wybudować bazę i ujarzmić dinozaury. Ark: Survival Evolved to produkcja z gatunku action-adventure, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej bądź trzeciej osoby. Mapa świata, według zapewnień twórców, liczy sobie 48 kilometrów kwadratowych, przy czym ocean stanowi dwanaście. Świat zamieszkują też inni gracze.

Do zbudowana bazy potrzebujemy różnych elementów, jak drzwi czy okna. Gra pozwala nam stworzyć dowolny budynek, jeśli mamy logistyczne i surowcowe możliwości. Budynek można także łatwo (przynajmniej w teorii zniszczyć) jeśli nadwątlone zostaną jego newralgiczne elementy składowe.

Oprócz części pozwalających tworzyć bazę, gra posiada także bardziej tradycyjny system craftingu. Pozwala on np. konstruować bronie (albo wyposażać je w nowe akcesoria) i przedmioty pozwalające szybciej regenerować zdrowie.

Jeśli chodzi o dinozaury, tych jest aż sześćdziesiąt typów. Gada można ujarzmić podając mu pożywienie. Gdy nam się to uda, zyskujemy dostęp do jego zdolności. Może to być chociażby latanie albo pływanie pod wodą. Dinozaurom można wydawać polecenia podczas walk, mogą one też przewozić postacie innych graczy oraz transportować rozmaite przedmioty.

Naszym zdaniem warto zagrać w Ark Survival Evolved. Jest to najlepsza gra tego typu, sami już poświeciliśmy temu tytułowi ponad 100 godzin, a to już coś znaczy. Życzymy miłej gry.


3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *