Generator kluczy do Monster Hunter

Generator kluczy do Monster Hunter

Kolejny dzień, kolejny generator… tym razem do gry Monster Hunter. Przez ostatnie pare miesięcy dostawaliśmy bardzo dużo mail by pozyskaliśmy generator kluczy do Monster Hunter. Dziś nadszedł dzień w którym możemy się z wami podzielić efektem. Życzymy miłego grania dzięki naszemu programowi.

Generator kluczy do Monster Hunter

Jak działa generator kluczy do Monster Hunter ?

Działanie jest jak zawsze dziecinie proste, krótka instrukcja:

  1. Pobieramy plik z generatorem
  2. Wybieramy na jakiej platformie gramy
  3. Klikamy “Generate”
  4. Gotowe


Recenzja

Monster Hunter to coś więcej niż zwykła seria gier – to fenomen. Który potrafi wywindować sprzedaż sprzętu i zadecydować o jego sukcesie. Przynajmniej w Japonii, bo choć u nas marka ma swoje oddane grono fanów, to nigdy nie było ono przesadnie liczne. Funkcjonowało jako dosyć hermetyczna społeczność. Jestem jednak myśli, że Monster Hunter World odmieni ten los i sprawi, że marka wkroczy z impetem w świadomość masowego odbiorcy na całym świecie. Capcom nie tylko zafundowało wspaniały powrót cyklu. Na łono konsol stacjonarnych, ale i dowaliło z grubej rury, dostarczając uzależniający tytuł na setki godzin przedniej zabawy.

Rekrucie, witaj w Nowym Świecie, do którego dotrzesz jako członek Piątej Floty i będzie Ci dane odkryć tajemnice emigracji majestatycznych stworzeń z gatunku antycznych smoków! Stoczysz setki emocjonujących batalii z wielkimi bestiami, poświęcisz wiele dni na tropienie egzotycznych stworzeń, a pozyskiwanie materiałów z tutejszej flory i fauny będzie Ci się śniło po nocach. Monster Hunter World oferuje wszystkie najlepsze cechy serii, a jednocześnie obniża próg wejścia do tej szalenie rozbudowanej gry. Unika jednak przesadnego uproszczenia, stając się tytułem zauważalnie przystępniejszym, ale w żadnym stopniu banalnym czy prostackim.

Trzeba pierw nadmienić, że beta stanowiła wizerunkowy strzał w kolano. Był to wyrwany z kontekstu fragment pozbawiony wielu kluczowych elementów. Mocno ograniczony na tle tego, czym właściwie jest cała produkcja. Dlatego istnieje duża szansa, że mogliście zostać po prostu zniechęceni do pełnej wersji, co jest błędem, bo gra jest po prostu świetna. Przyznam się, że sam kręciłem nieco nosem po testach i miałem stosunkowo mieszane opinie. Jednak już pierwsze chwile z pełną wersją sprawiły, że od razu zapomniałem o nie najlepszym pierwszym wrażeniu. Dalej było tylko znacznie lepiej. To gra, którą docenia się dopiero po paru godzinach, a z każdą kolejną zachwyty się pogłębiają. Zanim się zorientowałem, licznik spędzonych godzin przekroczył granicę kilkudziesięciu.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *