Farming Simulator 17 Generator Kluczy

Klucz do Farming Simulator 17

Też uwielbiasz symulatory farmy ? My uwielbiamy bardzo! Dzisiaj znów wracamy do najpopularniejszej serii symulatorów, mamy dla was Farming Simulator 17 Generator Kluczy.  Czym jest program ? Jest to prosty w użyciu generator kluczy, jedno klikniecie i już posiadamy swój klucz.

Farming Simulator 17 Generator Kluczy

Klucz do Farming Simulator 17

Jak działa Farming Simulator 17 Generator Kluczy ? To proste!

Krótka instrukcja obsługi:

  • Pobieramy nasz generator
  • Otwieramy program
  • Wybieramy na jakim systemie będziemy grać
  • Naciskamy przycisk ” GENERATE ” 
  • Gotowe.


Symulatory Farmy w Polsce

Na polskim rynku za najpopularniejszy symulator farmy odpowiada firma CDP Sp. Z o.o.. Z ich inicjatywy powstał też dodatek Farming Simulator 2013: Ursus, który do gry wprowadził maszyny naszych rodzimych producentów.

Farming Simulator 2013 został ciepło przyjęty przez społeczność graczy. Tytuł eksponował wszystko co najlepsze w serii: wciągającą rozgrywkę, dużą różnorodność maszyn i pojazdów, szeroki wachlarz możliwości upraw i hodowli oraz swobodę w działaniach podejmowanych przez gracza.

Niestety edycja z 2013 roku miła też swoje mankamenty. Przede wszystkim grafika mocno odbiegała od ówczesnych standardów. Recenzenci w tamtych czasach twierdzili, że Farming Simulator 2013 jest bliżej gry wydanej w 2006, niż 2013 roku. Do tego dochodziło ubogi krajobraz. Miasteczko, farma, dużo drzew i to tyle. No i dodajmy, że większość pojazdów prawie niczym się od siebie nie różniła pod względem sterowania.

Kolejne edycje przynosiły ze sobą ciągłe usprawnienia, a Farming Simulator 19 jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku, jeśli chcecie sprawdzić się w roli właściciela własnego gospodarstwa. Gra miała swoją premierę w zeszłym roku, ale regularnie ukazują się dodatki wprowadzające nowe mapy, pojazdy i sprzęt. Obecnie najnowszą wersją gry jest “Farming Simulator 19. Edycja Platynowa”, który ukaże się już 22 października.

Farming Simulator przeszedł długą drogę. Od niszowego tytułu do produkcji, która ukazuje się z regularnością podobną do serii FIFA. Teraz w FS pojawiają się wszystkie znane marki producentów sprzętu rolniczego, seria ma stanowiska na największych targach komputerowych w Polsce (PGA 2019) i na świecie, a rzesze fanów może rywalizować ze sobą w esportowej lidze.

Czy warto grać w Symulatory Farmy ? 

Osobiście jesteśmy zdania że warto, dlaczego ? można poczuć klimat życia na prowincji i poczuć na własnej skórze jak to jest mieć swoje gospodarstwo. Przede wszystkim nie trać już czasu i zagraj dziś, serio warto.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *