Forza Horizon 4 Generator Kluczy

Forza Horizon 4 Generator Kluczy

Jak prawie każdy wie, Forza Horizon jest aktualnie najlepszą serią gier wyścigowych, dlatego mamy dla was niespodziankę. Wiele osób chce zagrać ale nie ma klucza… teraz to już nie problem! powstał Forza Horizon 4 Generator KluczyWystarczy użyć programu i można grać.

Generator Kluczy do Forzna Horizon 4

Forza Horizon 4 Generator Kluczy ? Instrukcja:

Instrukcja działania generatora jest bardzo prosta, pobieramy go a następnie generujemy swój unikatowy klucz.


Forza Horizon 4 – Recenzja w roku 2021

Na pierwszy rzut oka Forza Horizon 4 nie różni się za bardzo od poprzedniej części serii. To jednak tylko pozory, które rozwiewane są systematycznie, wraz z kolejnymi godzinami zabawy. Należy także zaznaczyć, że już dwie ostatnie odsłony cyklu ocierały się o doskonałość, więc podobieństwo do poprzedników absolutnie nie jest czymś złym.

Forza Horizon 4 stawia na mocny początek, w którym jesteśmy bardzo szybko przeprowadzeni przez możliwości stawiane przez zmienne pory roku. Po prezentacji i kilku wyścigach wydaje się, że cała wirtualna Wielka Brytania stoi przed nami otworem. Nic bardziej mylnego – zanim zostaniemy zaproszeni na pierwszy festiwal, czeka nas kolejny etap.

Polega na ukończeniu kilku rodzajów wyścigów, co stanowi pewnego rodzaju prolog. Przy okazji wygrywając wyścigi i rozbijając tablice zbieramy tzw. punkty wpływu. Po zdobyciu ich określonej liczby następuje zmiana pory roku. Taki proces przechodzimy czterokrotnie, co zajmuje łącznie nawet 5-6 godzin. Dopiero wtedy rozpoczyna się „właściwa” gra.

W ramach prologu poznaliśmy podstawowe rodzaje rywalizacji, czyli dobrze znane klasyczne wyścigi, przełajowe, a także nielegalne, nocne imprezy. Po przejściu do głównej części gry następuje zapoznanie z sieciowymi trybami, a także dodatkowymi aktywnościami.

Niezrozumiałym pozostaje też ilość dodatków do odblokowania – od dziesiątek ubrań i dodatków, poprzez mnóstwo klaksonów i innych opcji personalizacji awatara. Jest tego zdecydowanie za dużo, a ciągle wygrywamy kolejne przedmioty w ramach losowań Wheelspin. Całe szczęście, że równie regularnie zdobywamy tym samym pojazdy oraz kredyty, dlatego w miarę łatwo można ten aspekt przełknąć bez problemu.


 

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *