Crack do Assassins Creed Odyssey

Crack do Assassins Creed Odyssey

Assasins Creed to seria przygodowych gier akcji z otwartym światem, składająca się z gier wydanych na konsole i komputery osobiste, pobocznych gier wydanych na konsole przenośne, książek, komiksów oraz filmów krótkometrażowych. Wydany został także film kinowy pod tym samym tytułem. Seria została stworzona przez Ubisoft Montreal, natomiast spin-offy i gry na konsole przenośne stworzył Gameloft i Gryptonite Studios. Dnia dzisiejszego stworzyliśmy coś dla ludzi którym jest potrzebny Crack do Assassins Creed Odyssey.  Wreszcie powstał generator kluczy ! co to znaczy ? – teraz już każdy będzie mógł zagrać w najnowszego Assassina.

Assassin’s Creed Odyssey – wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-6300 3.8 GHz.
  • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon R9 285 lub lepsza.
  • Pamięć RAM: 8 GB.
  • Dostępne miejsce na dysku – 46 GB.
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit.

Crack do Assassins Creed Odyssey czy klucz ?

Crack do Assassins Creed Odyssey

Przedstawiamy wam efekt naszej pracy, generator kluczy.

Działanie jest dziecinie proste, wystarczy pobrać i wygenerować sobie klucz.

Pobierz go tutaj:

Życzymy miłego grania! 


Recenzja gry

Akcja Assassin’s Creed Odyssey rozgrywa się w V wieku p.n.e. podczas wojny peloponeskiej, czyli konfliktu Sparty i Aten o władanie nad całą Grecją. Kasandra pochodzi ze Sparty, zanim jednak pobiegniecie zepchnąć kogoś efektownym kopniakiem z klifu krzycząc „to jest Sparta!” musicie wiedzieć, że dzieciństwo w ojczyźnie mocno dopiekło naszej bohaterce. Nic dziwnego, że po latach zamiast walczyć w szeregach spartańskich oddziałów Kasandra jest najemnikiem pracującym dla tego, który ma cięższą sakiewkę. Jej stosunkowo bezstresowe życie wywraca się do góry nogami, gdy trafia na trop zaginionej matki i ludzi, którzy o jej pochodzeniu wiedzą więcej niż ona sama. Czyżby noszona przez Kasandrę złamana włócznia legendarnego Leonidasa z Bitwy pod Termopilami nie była zwykłą pamiątką?

Fabuła Assassin’s Creed Odyssey wypada o wiele lepiej niż historia przedstawiona w Origins. Pełna tajemnic odyseja w celu odkrycia własnej przeszłości i poznania swego przeznaczenia wciąga od samego początku. Wojna jest tu tylko tłem, a raczej środkiem, który prowadzi nas do prawdy. Nie jest to oscarowy scenariusz, ale idealnie wpisuje się w serię oraz fantastycznie uzasadnia podróż wzdłuż i wszerz antycznego świata. Nawet powracające głupoty związane z Pierwszą Cywilizacją o niezmiennie niejasnych zamiarach da się bezboleśnie przełknąć. Dobrze napisaną fabułę podkreślają bardzo dobrze wpisane w nią postaci historyczne. Każdy z wybitnych Greków ma swój mały wątek składający się z kilku zadań opierających się o ich profesje i dokonania. Sokrates zleca nam zadania, w których musimy decydować czy kierować się logiką, moralnością, czy empatią. Alkibiades kusi do wzięcia udziału w jego kontrowersyjnych zabawach, a Hipokrates wprowadza w tajniki medycyny traktowanej wtedy jako odwrócenie się od bogów.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *