Aktywator do Transport Fever 2

Aktywator do Transport Fever 2

Lubicie wszelkie symulatory tak jak my ? dzisiaj dosyć świeży temat bo będzie o Transport Fever 2 który miał premiere w grudniu 2019 roku. Pierwsza część była hitem, kolejna pewnie też będzie, ale my dziś nie o tym. Ekipa z UK stworzyła generator kluczy tzw aktywator do Transport Fever 2. Dzisiaj i wy możecie zagrać w ten symulator. Oczywiście klucz wpisujemy np na Steamie. Miłego grania.

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)
Procesor: Intel i5-2300 or AMD FX-6300.
Pamięć: 8 GB RAM.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM.

Jak działa aktywator do Transport Fever 2 ?

Generator kluczy do Transport Fever 2

Krótka instrukcja obsługi:

  1. Pobieramy generator 
  2. Rozpakowujemy go
  3. Odpalamy go
  4. Klikamy „Generate”
  5. Gotowe, mamy nasz unikatowy klucz


Klika słów o Transport Fever 2

Ponownie, jak trzy lata temu, czuję, że Transport Fever 2 jest lepsze od poprzedniczki i na pewno jest świetną opcją dla tych, którzy wcześniej w produkcje studia Urban Games nie grywali. Interfejs z każdą kolejną produkcją też jest coraz lepszy i czytelniejszy. Inna sprawa, że w tej materii nie doszło do jakiś wielkich rewolucji, więc nawet po tych trzech latach od grania w poprzednią odsłonę, poczułem się jak w domu. Oprawa audiowizualna również stoi na wysokim poziomie, a przejażdżka po swojej linii z perspektywy maszynisty daje sporo frajdy. Udało się nawet poprawić optymalizację, na którą narzekałem przy premierze jedynki.

Tak jak w przypadku pierwszej części, Transport Fever 2 ma przed sobą całkiem niezłą przyszłość ze względu na integrację gry ze Steam Workshop. W tym momencie znajdziecie ponad 1000 różnych przedmiotów, dzięki którym rozgrywka będzie przyjemniejsza. Wystawiam więc Transport Fever 2 ósemkę, głównie za doszlifowanie starych elementów i trochę lepszą kampanię niż ta z pierwszej części. Brakuje oczywiście komputerowych przeciwników, bo bez nich gra w trybie piaskownicy szybko się nudzi, ale może w końcu dostaniemy ich w kolejnej odsłonie. W wielkim skrócie, po prostu warto zagrać jeśli lubi się wszelkiej maści symulatory.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *