Xbox Live Gold Generator

Xbox Live Gold Generator

Jakiś czas temu grupa programistów z UK stworzyło Xbox Live Gold Generator. Jest to bardzo przydatny program. Czy warto korzystać z abonamentu Xbox Live Gold ? Oczywiście że tak, jego zalety to między innymi: Dwie gry co miesiąc na konsolę Xbox 360 oraz dwie gry na konsolę Xbox One. Mało tego posiadacze Xbox One otrzymuja 4 gry miesięcznie! ze względu na wsteczną kompatybilność. Gry są różne od małych tytułów takich jak CastleStorm po gry AAA takie jak Tomb Raider lub BioShock. Więc jak widać gry są naprawdę warte posiadania tej usługi. Wiec już dzisiaj możesz sobie wygenerować konto Xbox Live Gold.

Xbox Live Gold Generator

Jak działa Xbox Live Gold Generator ?

  • Pobieramy program „XBOX LIVE CODES GENERATOR”
  • Otwieramy go
  • Klikamy „Start”
  • Gotowe

Link do pobrania:


W internetach znaleźć można wielu hejterów zarówno firmy Microsoft, jak i samych ich konsol – w oczy rzuca się najbardziej fakt, iż ponoć najtrafniejszym argumentem zwolenników konkurencyjnego obozu w wojnie pomiędzy Xboksami oraz PlayStation jest to, że „xboxy mają płatny internet!!!”. I o ile mogę znaleźć wiele znaczących wad w sprzęcie Microsoftu, o tyle z tym się nie zgadzam. Znaczy, faktycznie, to, że nie można za darmo grać przez sieć, czy przeglądać internetu nie jest zbyt przyjemne. Ale Microsoft z nadwyżką rekompensuje to posiadaczom konta Xbox Live Gold.

Na wstępie powiem, że do internetu podłączyć się można nawet bez złotego konta – co prawda nie mamy wtedy dostępu do wielu funkcji, ale możemy pobierać wersje demonstracyjne gier, oglądać trailery czy nawet dokonywać zakupów w sklepie Xbox Store – nie miałem wykupionego Golda przez pierwsze dwa lata użytkowania mojego Xboxa 360 i było w porządku. Ale jakiś czas temu powiedziałem sobie: „a może by tak zaszaleć?”. I co?

Jestem jak najbardziej zadowolony, tym bardziej że już nie gram na Xboxie 360 ale na X ONE. Dlatego polecam skorzystać z tego generatoru. Miłego grania ziomki i ziomalki.


 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *