WinRAR Łamacz Haseł

WinRAR Łamacz Haseł

WinRAR Łamacz Haseł jest to program naszego autorstwa który ma za zadanie rozszyfrować hasło do danego pliku. Wiele osób ma problem że pobierze coś z internecie ale gdy chce rozpakować plik to nie zna hasła, ten program rozwiązuje wszystkie tego typu problemy.

WinRAR Łamacz Haseł 2023

Winrar Hack

Jak to działa ?

Pobieramy nasz program

  1. Rozpakowujemy nasz program
  2. Klikamy “Browse .rar…”
  3. Wybieramy plik w którym program ma złamać nam hasło
  4. Następnie klikamy “Remove Password”
  5. Gotowe mamy hasło!

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Czym jest WinRAR

WinRAR (nazwa pochodzi od słów Windows Roshal Archive) – program shareware do kompresji i archiwizacji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem *.RAR. Dodatkowo WinRAR może rozpakować inne rodzaje archiwów, między innymi popularne pliki *.ZIP. Bez problemu także radzi sobie z tworzeniem archiwów *.ZIP. Program oferuje graficzne środowisko pracy, obsługuje technologię przeciągnij i upuść, może tworzyć archiwa zabezpieczone hasłem (używa do tego szyfrowania AES-128). Potrafi również tworzyć archiwa samorozpakowujące się, wieloczęściowe oraz dodawać dane naprawcze.

Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników. Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256.

Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego kompletnego rozpakowywania, znacznie przyśpiesza więc dostęp do danych. Archiwa mogą oprócz plików zawierać także dodatkowe komentarze i niektóre informacje z systemu plików np. oryginalne uprawnienia, a także strumienie. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie archiwów o określonej wielkości np. w celu podzielenia ich, aby zmieściły się a płytę CD lub DVD. Program radzi sobie bardzo dobrze nawet z gigantycznymi plikami zajmującymi dziesiątki gigabajtów.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *