The Sims 4 Generator Kluczy

The Sims 4 Generator Kluczy

Czym takim jest The Sims 4 Generator Kluczy ? Jest to program który wygeneruje nam unikatowy kod instalacyjny do gry The Sims 4. Gdy stworzyliśmy podobny generator kluczy do gry The Sims 3 wielu z was prosiło nas byśmy stworzyli też analogicznie generator do nowszej części tej gry. Dużo ludzi może pomyśleć ” dlaczego ? ” odpowiedz jest bardzo prosta, każdy z nas chce cieszyć się i grać w Simsy. Z pewnością nie każdy posiada klucz instalacyjny. Dlatego dzięki naszemu programowi i ty będziesz mógł zagrać w grę The Sims 4 i spędzić przy niej setki godzin. Zabawa i miło spędzony czas gwarantowany dla każdego z nas.

Generator Kluczy do The Sims 4

Jak działa wyżej wymieniony generator ?

 1. Pobieramy nasz generator do gry The Sims 4
 2. Rozpakowujemy plik który zawiera generator.
 3. Otwieramy plik z generatorem.
 4. Klikamy „Generate Key”
 5. Czekamy kilka sekund.
 6. Gotowe, mamy nasz nowy klucz.
 7. Można go użyć np w Origin

Generator działa na pełną wersje THE SIMS 4 + dodatki:

 • Witaj w pracy
 • Spotkajmy się
 • Miejskie życie
 • Psy i koty
 • Cztery pory roku
 • Zostań gwiazdą
 • Wyspiarskie życie
 • Uniwersytet

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Czym jest The Sims 4?

Jest to przedewszystkim komputerowa gra symulacyjna, będąca czwartą częścią serii The Sims, w której gracze sterują życiem wirtualnych ludzi. Gra przede wszystkim została opracowana przez firmę Maxis, a wydana przez Electronic Arts 2 września 2014 na komputery.  Nowa generacja została oficjalnie zapowiedziana dla nas przez studio Maxis 6 maja 2013 roku.

W odróżnieniu od poprzednich części serii The Sims Simowie mogą przeżywać emocje takie jak złość, radość, które mają wpływ na rozwój postaci (np. jego zdolności sportowe, inteligencję)Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, gra została wzbogacona o zawartość do pobrania z platformy Origin i nie tylko.

Jak wiadomo twórcy gry podzielili je na dwa rodzaje: „akcesoria” (dodają nowe ubrania, przedmioty, meble itd. bez znaczących zmian w rozgrywce) oraz „pakiety rozgrywki” (dodatkowo wprowadza nowe funkcje, zmiany w rozgrywce)

Dlatego naszym skromnym staniem jest to najlepsza część gry The Sims 4. Pewnie teraz wielu z was zapyta „Dlaczego ?” odpowiedzi jest prosta, można tam zrobić z simami dosłownie wszystko. Jeśli jeszcze nie grałeś to nie trać czasu i zagraj już dzisiaj. Lepsza okazja już się nie trafi.


2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *