Tekken 7 Generator Kluczy

Tekken 7 Generator Kluczy

Tekken 7 to wydana na platformie PC, PS4 i XONE siódma pełnoprawna odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk 3D, rozwijanych od 1994 roku przez firmę Namco (obecnie Bandai Namco Entertainment). Dlatego udostępniamy wam Tekken 7 Generator Kluczy byście mogli też czerpać przyjemność z tej produkcji.

Tekken 7 Generator Kluczy

Jak działa ten generator kluczy  ?

  1. Pobieramy nasz generator 
  2. Otwieramy go na naszym komputerze
  3. Wybieramy platforme na jakiej chcemy grać (PC / XBOX ONE / PS4)
  4. Klikamy “Generate Key”
  5. Gotowe.

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Stary, dobry i efektowny

Z Tekkenem jest jak jazdą na rowerze. Od premiery ostatniej odsłony sporo się zmieniło, założyłeś rodzinę, spłodziłeś córkę, wyprowadziłeś się do innego miasta, a i tak chwytasz pada w łapę, bierzesz ulubionego fajtera i podstawy masz ogarnięte. Identycznie jest w przypadku Tekken 7, który choć oferuje spore odświeżenie znanego systemu walki, to mimo to każda postać ma w mniejszym lub większym stopniu znane ciosy. To nadal tytuł dla każdego, bo mamuśka stroniąca od hardcorowego grania, chwyci w łapy pada i bez najmniejszego problemu wykona kilka mocnych ciosów Niną, ale gdy do kontrolerów doczłapią się bardziej doświadczeni zawodnicy, to pojedynek przypomina szachy, gdzie zamiast figur mamy dwóch zabawnie chodzących po arenie wojowników.

To wciąż bijatyka, w której liczą się najmniejsze centymetry, idealne wyczucie czasu, wyśmienita znajomość postaci, choć i tak w ostatecznym rozrachunku ten „ostateczny atak” zostanie wykonany za wcześnie, przeciwnik przejmie kontrolę i rozpocznie śmiercionośnego combosa z perfekcyjnie wykonanym jugglem… A wtedy połowa paska zdrowia znika niczym marzenia o tytule poznaniaków.

Jednak to nie tak, że Japończycy przez ostatnie lata wyłącznie oglądali zboczone porno i czytali pogróżki fanów wyczekujących na nową odsłonę. Tekken 7 przynosi spore zmiany w tych najbardziej kluczowych momentach. Znany fanom „Rage”, czyli status pojawiający się, gdy zdrowie bohatera spada do krytycznego poziomu, ma teraz jeszcze większe znaczenie, bo nie służy już tylko do wzmocnienia ataków, ale również pozwala wyprowadzać dwa specjalne ciosy. „Rage Art” to specjalna umiejętność, która sprowadza się do wklepania na kontrolerze dwóch-trzech przycisków, by następnie wyrządzić przeciwnikowi sporą krzywdę.


 

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *