Konta Premium do Brazzers

Konta Premium do Brazzers

Pewnie każdy zna stronę z filmami dla dorosłych. Brazzers  – mówi wam to coś ? Jeśli nie to zapytajcie kolegi, on na pewno zna. Jak każdy wie jest to kultowa a zarazem najlepsza wytwórnia filmów tego typu. Głównym problem jest fakt żeby cieszyć się ich produkcjami to potrzebujemy konta premium. Tym razem przychodzimy do was z programem i to nie byle jakim. Stworzyliśmy już pare lat temu generator który nam tworzy konta premium do Brazzers. Jest to jeden z nielicznych tego typu programów w internecie, tym bardziej że aktualizujemy go każdego miesiąca by zawsze działał dobrze. Pobierajcie nasz program i cieszcie się tymi wybitnymi produkcjami filmów dla osób dorosłych.

Jak mieć Konta Premium do Brazzers

Konta Premium do Brazzers

Zaczynamy od krótkiej instrukcji:

  1. Pobieramy program do generowania kont
  2. Wybieramy czy konto premium ma być na dzień, tydzień czy miesiąc
  3. Klikamy „Generate Premium Account”
  4. Gotowe, konto premium zostało wygenerowane

Link do pobrania:


Czym jest Brazzers?

Kilka osób stało się jej założycielami. W 2005 roku Stefan Manos, Matthew Kizer i Ussam Yusefor stworzyli pierwszą wersję witryny Brazzers.com. Samo słowo oznacza „bracia”, po prostu z akcentem bliskowschodnim. To jest miejsce, z którego pochodzą założyciele, tak naprawdę są Brazzers. Na samym początku podróży faceci kręcili profesjonalne filmy xxx w studiach wykonywanych na zamówienie, odsprzedawali je różnym zasobom i umieszczali na własnej stronie internetowej. Marka szybko się rozwinęła i zyskała popularność na całym świecie. Filmy Brazzers stały się rozpoznawalne i kultowe. Filmowanie odbywa się zwykle w Las Vegas, Miami i Los Angeles, chociaż główne biuro zespołu znajduje się w Kanadzie w Montrealu.

Dlatego duża silikonowa pierś stała się wizytówką strony. Po wejściu na scenę Brazzers zmienił standardy, które obowiązują w branży filmów dla dorosłych. Ale w 2010 r. Firma została kupiona przez prawdziwego monopolistę – markę MindGeek, która jest właścicielem takich kultowych nazw w swojej dziedzinie. 

A wy oglądacie produkcje do Brazzers?


 

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *