Klucz do Minecrafta

Klucz do Minecrafta

Jak każdy wie Minecraft przechodzi aktualnie drugą młodość, dlatego pozyskaliśmy nowy generator. Nowy program pozwala wygenerować klucz do Minecrafta. Jak wiemy Minecraft jest banalną grą, jeżeli chodzi o obowiązujące w niej zasady. Właściwie jest tylko jedna reguła – przetrwaj. Nic ponadto. Zabawę rozpoczynamy z pustym ekwipunkiem, a wokół rozpościera się krajobraz utworzony z sześcianów. My zaczęliśmy w niego grać już w roku 2011 i pogrywamy aż do dnia dzisiejszego. A wy jeszcze gracie w Minecrafta ? czy może wam się już znudził ? 

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, której wymagana sprzętowe są bardzo niskie. Produkcja jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców, dzięki prostej grafice, niewymagającej mocnego komputera.

Wymagania sprzętowe Minecraft można podzielić na minimalne oraz rekomendowane. Gra, którą można pobrać z oficjalnej strony producenta, może działać niemal na każdym komputerze, nawet kilkuletnim. Wystarczy do tego procesor Pentium 4 o częstotliwości 2.6 GHz oraz karta graficzna z pamięcią 128 MB RAM.

Dlaczego warto grać w Minecrafta ?

Pierwszym powodem jest oczywiście oryginalność mapy. Za każdym razem, gdy tworzymy nowy świat gra generuje całkiem nowe i unikalne miejsce. Tereny są bardzo dobrze rozbudowane i jak na świat zbudowany z sześcianów krajobrazy wyglądają bardzo realistycznie i ciekawie, a każdy gracz może zbudować taką mapę sam lub skorzystac z automatycznie wygenerowanego świata. Sposobem do stworzenia mapy jest także wpisanie kodu (tak zwanego seeda) w odpowienie pole generatora.

Drugim powodem jest fakt iż nie trzeba mieć nie wiadomo jak dobrego sprzętu by móc grać. Nawet na słabszym komputerze gra chodzi w miarę płynnie jeśli ustawienia graficzne są poustawiane na miarę naszego urządzenia. Tak na prawdę wystarczy tylko trochę chęci, a gra będzie sprawiała samą przyjemność. Nie wymaga dobrych słuchawek/głośników, gdyz sama ścieżka dźwiękowa nie jest wymagająca.

Trzecim powodem z kolei jest możliwość gry wieloosobowej, czyli krótko mówiąc grania z przyjaciółmi lub z nieznajomymi. Setki tysięcy ludzi codziennie gra z innymi graczami w trybie multiplayer. Do tego cała ta społeczność wciąż rośnie, a dzięki temu powstają rozmaite modyfikacje i mapy.

Ostatni powód to oczywiście możliwość rozwijania się, jeżeli chodzi o kreatywność. Każdy gracz na pewno kiedyś budował coś, a wiadomo, że z każdą budowlą nasze doświadczenie wzrasta. Możliwość łączenia chociażby redstone’a, kilku dźwigni i droppera może być podstawą do elektroniki.

Jak wygenerować klucz do Minecrafta ?

Klucz do Minecrafta

Działania generatora kluczy chyba nie trzeba tłumaczyć.

Życzymy miłego grania


 

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *