Klucz do Microsoft Office 2019

Klucz do Microsoft Office 2019

Cztery miesiące temu świętowaliśmy rozpoczęcie roki 2023, wiecie co to oznacza ? czas by cały świat zaczął korzystać z nowego pakietu Microsoft Office 2019. Przez ostatnie pare lat królowała wersja 2016, ale to już przeszłość. Każdy z nas przecież może sobie pobrać pakiet Office z oficjalnej strony, nawet można przetestować wersje przez miesiąc, ale co dalej ? Wystarczy użyć generatora i klucz do Microsoft Office 2019..

Klucz do Microsoft Office 2019

Klucz do Microsoft Office 2019 ? Jak to działa ?

Instrukcja obsługi:

  1. Otwieramy generator kluczy
  2. Generujemy nasz unikatowy klucz
  3. Wpisujemy go w programie
  4. Gotowe

Office 2019 czy Office 365?

W czasie, gdy Office 2016 miał swoją premierę, usługa Office 365 była już powszechnie znana i miała wyrobioną markę. Office 365 to usługa działająca w chmurze obliczeniowej Microsoftu, dzięki czemu użytkownicy domowi, biznesowi oraz uczniowie i studenci mają dostęp do aplikacji pakietu Office w każdym miejscu na świecie, a najważniejszy jest dostęp do sieci. 

Office 2019 – co nowego?

Skupmy się na najważniejszym, czyli na nowościach, które pojawią się w pakiecie. Ciekawych zmian doczekały się najważniejsze aplikacje Microsoft Office – Word, PowerPoint, Excel i Outlook. Część z nich znana jest już użytkownikom Office 365, którzy już w ramach kolejnych aktualizacji Office 2016 mogli testować te funkcje. 

Najpopularniejszy edytor tekstu doczekał się pełnoprawnego czarnego motywu, ale strona dokumentu będzie oczywiście biała. Ważną nowością są funkcje „uczenia się”, które po zmianie widoku dokumentu pozwolą dostosować szerokość kolumn, zmienić kolor strony. Tym trybie dostępne będą też narzędzia sylabizujące oraz narrator, czytający zaznaczony fragment tekstu. 

W ostatnim czasie Microsoft poświęca większą uwagę analizie danych, usprawniając działanie usług Power BI. Użytkownicy, którzy jeszcze nie przenieśli swoich danych i wciąż analizują dane za pomocą funkcji Excela, otrzymają nowe formuły. Jak wiadomo zostaną też dodatki PowerQuery oraz PowerPivot, które pozwolą użytkownikom sprawniej zarządzać danymi. Przede wszystkim, warto to wszystko sprawdzić samemu.


 

7 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *