Klucz do Microsoft Office 2016

Klucz do Microsoft Office 2016

Korzystasz z pakietu Microsoft Office ? Może po prostu potrzebny ci Klucz do Microsoft Office 2016 ? Aktualnie to już nie problem, istnieje generator kluczy. Dzięki niemu możemy cieszyć się całym pakietem programów. Jeśli nie posiadamy oprogramowania to wystarczy pobrać go ze strony producenta (np. wersje testową na miesiąc) a następnie uzyskać klucz.

Klucz do Microsoft Office 2016

Jak zdobyć Klucz do Microsoft Office 2016 ?

  1. Otwieramy program
  2. Generujemy nasz unikatowy klucz
  3. Gotowe

Recenzja

Najbardziej popularny i mający największe znaczenie na rynku pakietu biurowy doczekał się nowej wersji, która nareszcie zadebiutowała w finalnym wydaniu na system Windows. Zmiany dokonane w aplikacjach można określić mianem faceliftingu oraz wprowadzenia wielu usprawnień. Użytkownicy poprzedniego wydania będą czuli się jak w domu.

Kolejne wersje Office’a, czyli wydania 2007, 2010 i 2013 znacznie różniły się od siebie pod względem wizualnym. Decyzja o przejściu na nowsze wydanie nie przychodziła użytkownikom łatwo i zdarzało się, że właśnie dlatego nie spieszyli się z uaktualnieniem. Tym razem Microsoft wprowadził kilka zmian kosmetycznych, które naprawdę przypadły mi do gustu. Podobnie jak w wersji mobilnej, każda z aplikacji może teraz pochwalić się odpowiednio pokolorowanym panelem w górnej części okna, co podpowiada nawet z jakiego programu korzystamy.

Nowy Office to kolejny krok w usprawnieniu współpracy nad plikami. Od teraz możliwa jest współpraca nad dokumentami, prezentacjami czy arkuszami. Może odbywać się w czasie rzeczywistym niezależnie od tego na jakim urządzeniu pracują. Oczywiście jeśli nasi znajomi/współpracownicy używają najnowszych wersji aplikacji czy webowej wersji pakietu. Pojawił się także przycisk „Udostępnij”, który bezpośrednio wewnątrz aplikacji umożliwi nam naturalnie na udostępnienie dokumentu innym osobom – pod warunkiem, że zapiszemy go w chmurze. W nowym wydaniu OneNote’a również pojawiły się notesy udostępniane, których pojawienia się wyczekiwałem od dawna.

Microsoft zapewnia także, że ulepszone zostało zapisywanie historii dokumentów. Ułatwiono dostęp do poprzednich wersji pliku, szczególnie w przypadku współpracy z innymi użytkownikami. Ciekawie wypadają w pierwszych testach takie funkcje jak „Powiedz mi” czy wyszukiwarka oparta o Binga. Pierwsza z funkcji bez wątpienia będzie przydatna dla osób, które z pakietu Office korzystają sporadycznie. Zdarza im się zapomnieć o tym, gdzie można znaleźc konkretną funkcję lub po prostu nie wiedzą, gdzie ją umieszczono. Funkcja ta działa znakomicie w języku polskim.


 

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *