Generator Kont Premium Spotify

Generator Kont Premium Spotify

Pewnie wielu was słyszała o tym czym jest Spotify ? To cyfrowa usługa strumieniowania muzyki, podcastów i filmów, która zapewnia natychmiastowy dostęp do milionów utworów i innych treści artystów z całego świata. Myśle że prawie każdy z nas chociaż raz w życiu słuchał muzyki dzięki temu programowi. Usługa jest prawie idealna, jest jednak jeden problem… by korzystać z Spotify bez ograniczeń potrzebujemy konto premium. Dlatego dzisiaj mamy dla was generator kont premium Spotify. Jeśli chcesz się cieszyć słuchaniem muzyki bez reklam to ten generator jest dla ciebie. Życzymy miłego słuchania!

 

Generator Kont Premium Spotify

 

Generator Kont Premium Spotify ? Jak to działa ?

  1. Pobieramy program / generator
  2. Wybieramy na jaki okres czasu potrzebujemy konto premium
  3. Klikamy „Generate”
  4. Gotowe, nowe konto zostało wygenerowane

Generator znajduje się tutaj:


Dlaczego warto używać Spotify ?

Takiej ilości muzyki nie jesteście w stanie przesłuchać przez resztę swojego życia, a z każdym dniem dochodzą kolejne minuty muzyki z całego świata. Wiadomo – czasami można uderzyć w ścianę, gdy nie znajdziesz swojej nowej obsesji w postaci lekko niszowego lub dopiero debiutującego zespołu. Jednak nawet ja i moje dziwne zachcianki muzyczne jesteśmy w stanie odnaleźć w odchłaniach Spotify to co nam się spodoba. Dodatkowo, cała ta muzyka znajduje się też w Twoim telefonie – dla mnie jest to oszczędność czasu. Wystarczy kilka stuknięć w ekran smartfona i wszystko gra.

Jakiś czas temu Spotify połączyło swoje siło z Tuningo – niezwykle mądrym systemem rekomendacji muzyki. To był strzał w dziesiątkę. Teraz, za pomocą opcji „Odkyrwaj” możecie w jednym miejscu znaleźć płyty rekomendowane pod Twój gust muzyczny, piosenki, których dawno nie zapętlałeś oraz odkrycia znajomych.

Playlisty uwielbiam. Z playlist żyje ten blog. Dlatego możliwość ich tworzenia jest dla mnie kluczowa. Spotify daje Ci wolną rękę – możesz tworzyć je sam lub ze znajomymi. Możesz ściągnąć i edytować playlisty innych. A także możesz zagłębić się w część aplikacji zwaną „Przeglądaj” i buszować pomiędzy setkami playlist stworzonych na chyba każdą możliwą okazję.

Wiadomości w Spotify, mimo iż długo zostawały dla mnie kompletną tajemnicą, teraz są jednym z moich ulubionych części aplikacji. Poziom ekscytacji gdy widzę czerwoną ikonkę powiadomienia jest równie ogromny jak gdy znajduję tradycyjną kartkę pocztową w mojej skrzynce.


 

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *