Generator kont do Netflixa

Generator kont do Netflixa

Czym jest Netflix ? 

Netflix to usługa VOD, czyli umożliwiająca oglądanie treści video na żądanie. Z technicznego punktu widzenia jest to taka sama usługa jak player.pl, ipla.tv, czy vod.tvp.pl. Istotną różnicą jest abonament, który w Netflixie trzeba płacić żeby oglądać filmy i seriale. W pozostałych usługach, o których wspominam wyżej, możesz oglądać wybrane treści bez abonamentu (choć te ciekawsze także są płatne). W zamian za abonament w Netflixie nie ma reklam. Do korzystania z usługi potrzebne jest konto użytkownika. To tam będą dostępne wszystkie materiały i zapisywany będzie postęp oglądania. Konto założysz z poziomu aplikacji dostępnej na smartfony (Android tutaj, iPhone tutaj) oraz na stronie internetowej Netflix. W tych samych miejscach możesz oglądać filmy i seriale

Generator Kont do Netflixa

Pewnie każdy z was słyszał co to jest Netflix, przecież aktualnie każdy korzysta z tej platformy. Ostatnio sporo naszych znajomych chciało oglądać najnowsze seriale, tylko mieli jeden problem… nie posiadali kont. Dlatego postanowiliśmy pozyskać Generator kont do Netflixa. Zobaczcie sami jak to wygląda.

Generator kont do Netflix

Jak działa generator kont ?

Działanie programu jest bardzo proste, wystarczy pobrać go, następnie wpisać nasz mail i jakie hasło chcemy do naszego konta, klikamy “get account” i gotowe.


Nowości na Netflix. Co warto obejrzeć?

Netflix wie, co najlepiej sprawdza się w długie jesienne wieczory. Dlatego na listopad przygotował mnóstwo serialowych i filmowych nowości w ofercie platformy.

Listopad na Netflix upłynie przede wszystkim pod znakiem powrotów głośnych serialowych produkcji platformy. Już na początku miesiąca, a dokładnie 1.11 swoją premierę będzie miał 3. sezon Atypowego. Tytułowy bohater Sam rozpoczyna studia, a tym samym wkracza na ścieżkę pełną nowych wyzwań. Czy uda mu się nawiązać nowe znajomości i nauczyć się zarządzać swoim czasem? Warto się przekonać! Z kolei 5.11 obejrzymy kontynuację The End of the F***ing World i dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy Jamesa i Alyssy, od kiedy wyruszyli oni w swoją pełną nieczekiwanych zwrotów akcji podróż. W 2. sezonie będzie nie mniej ciekawe, gdyż na wolność wyjdzie spragniona zemsty kobieta, która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

11 listopada to idealny moment, aby pokłonić się królowej, gdyż ta powraca w zupełnie innej odsłonie. W 3. sezonie The Crown w Elżbietę II wcieliła się Olivia Colman, a jej siostrę, księżniczkę Małgorzatę zagrała Bonham Carter. Pojawią się też zupełnie nowe postacie kluczowe dla historii brytyjskiej monarchii, czyli m.in. księżna Diana. Wraz z początkiem miesiąca warto mieć też na uwadze Porady różowej brygady. Tym razem jej nietuzinkowi członkowie pojadą do Japonii, gdzie zachwycą się bogatą kuchnią, kulturą oraz spotkają się z czwórką mężczyzn i kobiet, którym przyda się bardziej o siebie zadbać. Są tutaj miłośnicy Dolly Parton? Świetnie się składa, bo na 22.11 zaplanowano premierę Dolly Parton’s Heartstrings, antologii ośmiu niezwykłych powieści o miłości, duchowości, trudach życia i zemście inspirowana muzyką Dolly Parton.


 

4 komentarze

  1. Siemka, sprawdzałem pare tego typu programów ale dopiero ten pozwolił mi wygenerować konto do Netflixa które działa 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *