Generator kluczy do Rocket League

Generator kluczy do Rocket League

Też chcesz sobie zagrać w Rocket League ? Dzisiaj to możliwe ponieważ jest generator kluczy do Rocket League. Rocket League to gra sportowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Psyonix na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksy One. Tytuł poświęcony jest futurystycznemu sportowi, w którym zawodnicy starają się wbić piłkę do bramki samochodami. Aktualnie ten tytuł jest hitem wśród młodzieży, też gracie ze znajomymi ? 

Rekomendowane wymagania do Rocket League:

  • System: Windows 7 32 bitowy.
  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz lub AMD APU A6-3600 Quad-Core.
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 260 v2 lub AMD Radeon HD 5850 1024 MB.
  • Pamięć RAM: 4 GB.
  • Wolne miejsce: 2 GB.

Dlaczego warto dać szansę tej grze?

Rocket League wzięło nas wszystkich z zaskoczenia. Prosty pomysł na multiplayerowe gonienie za piłką przemawia do graczy w najbardziej oczywistym języku – języku przejrzystości zasad i przyzwyczajeń. Od pierwszego meczu, gdy widzisz samochody i piłkę wiesz co robić – trzeba po prostu wcisnąć gaz i strzelić bramkę. O tym, że łatwo w tym przepaść już pisałem, teraz wytłumaczę jak zyskać przewagę nad innymi i grać lepiej.

Podstawowym błędem grających w Rocket League jest to, że nie potrafią wytrzymać ciśnienia i mimo iż widzą 5 samochodów w pobliżu piłki to postanawiają dołączyć do tego kotła. Nie rób tak – ustaw się na wolnej przestrzeni i wypatruj gdzie piłka zostanie wybita, wypracuj sobie dobrą pozycję, ustaw się do strzału, który wyminie przeciwników. W kotle i tak tylko jeden da radę wybić piłkę, reszta stoi zagubiona starając się zawrócić, ogarnąć kamerę czy wyskoczyć. W tej sytuacji najlepiej wybrać rolę egzekutora, który nagle dopada do wybitej na ślepo piłki i zmienia kierunek akcji zostawiając wszystkich w tyle.

Rocket League można wjeżdżać na ściany, ale zdecydowanie tego nie polecam. To element mający na bieżąco karać graczy pędzących na oślep. Dlatego ściany traktuj tylko jako element od którego można odbić piłkę i wyjść z opresji. Zwłaszcza w defensywie.

Wspieranie kompanów to podstawa, dlatego zakończę patosem. Nie zostawiaj ich samych, nie olewaj obrony gdy inni poszli w przód, nie pytaj co inni mogą zrobić dla siebie tylko to co ty możesz zrobić dla innych.


Generator kluczy do Rocket League – Jak to działa ?

Generator kluczy do Rocket League

Działanie jest banalnie proste i chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć.

Życzymy miłej gry.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *