Farming Simulator 19 Generator Kluczy

Farming Simulator 19 Generator Kluczy

Zakładam że wielu z was grało już w Farming Simulator, prawda ? Teraz pewnie chcecie zagrać w odsłonę z roku 2019 ? dobrze trafiliście. Dnia wczorajszego stworzyliśmy program o roboczej nazwie Farming Simulator 19 Generator Kluczy. Pewnie wielu z was ciekawi dlaczego to zrobiliśmy ? odpowiedź jest bardzo prosta, dostawaliśmy codziennie wiele zapytań o generator kluczy do tej gry.

 

Jak działa Farming Simulator 19 Generator Kluczy ?

Klucz do Farming Simulator 19

Działanie Farming Simulator 19 Generator Kluczy jest bardzo proste.

Krótka instrukcja działania:

  1. Wybieramy na jakiej platformie będziemy grać
  2. Klikamy “Generate”
  3. Gotowe, mamy swój klucz do gry.

Możesz pograć go tutaj:


Recenzja gry

Farming Simulator 19 to przede wszystkim gra od szwajcarskiego studia Giants Software. Seria od tych twórców może pochwalić się już ponad 10-letnim stażem, od czasu wypuszczenia w 2008 roku Farming Simulator Classic. Od tego momentu kolejny gry stopniowo się rozwijały, dodając nowe mechanizmy, sprzęty i tak dalej. Dlatego w odsłonie z numerkiem 19 twórcy chwalą się ponad 100 markami oraz ponad 300 rodzajami pojazdów i maszyn rolniczych. Dlatego zdecydowanie robi to wrażenie, a do tego w tegorocznej edycji gry dołączyła marka John Deer, czyli największy producent osprzętu rolniczego na świecie. W dziewiętnastce do zwierząt hodowlanych dodano konie, a z nowych roślin uprawnych mamy bawełnę oraz owies, co bezpośrednio wiąże się z pojawieniem się koni.

Tak prezentują się nowości w najświeższej odsłonie serii, a teraz przejdźmy do tego, co tak naprawdę możemy tutaj robić. Jako że jestem przede wszystkim świeżakiem w cyfrowym farmingu, a moja skromna wiedza o uprawie roli pochodzi z obserwacji poczynań rolników w rodzimej wsi, to musiałem uczyć się wszystkiego praktycznie od zera. Takim jak ja z pomocą przychodzą przygotowane przez twórców samouczki, które uczą zasad wykonywania prac na naszych polach. Dowiemy się tutaj jakich sprzętów użyć do zbioru pszenicy, nawożenia upraw czy jak belować słomę i siano. Gra nauczy nas także jak ścinać oraz przygotowywać do transportu drzewa. Samouczków jest naprawdę sporo i dają nam dużo przydatnych informacji przed rozpoczęciem kariery. Wnioskując, jest to najlepsza część tego symulatora.


 

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *