Forza Horizon 5 Generator Kluczy

Forza Horizon 5 Generator Kluczy

Jak prawie każdy wie, Forza Horizon jest aktualnie najlepszą serią gier wyścigowych, dlatego mamy dla was niespodziankę. Wiele osób chce zagrać ale nie ma klucza… teraz to już nie problem! powstał Forza Horizon 5 Generator KluczyWystarczy użyć programu i można grać.

Forza Horizon 5 Generator Kluczy

Instrukcja działania generatora jest bardzo prosta, pobieramy go a następnie generujemy swój unikatowy klucz.

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Forza Horizon 5 – Pare słów

Forzę Horizon 5 zbudowano na solidnych fundamentach poprzednich odsłon. Przyjeżdżamy do Meksyku jako gość specjalny, odpowiedzialny za rozbudowę festiwalu miłośników motoryzacji. Już po kilku godzinach mapa jest upstrzona dziesiątkami wyścigów i aktywności, a ukończenie jednych wyzwań wprowadza do świata kolejne.

Wyraźnie widać, że celem Playground Games nie było wymyślanie – nomen omen – koła na nowo. Powracają nie tylko główne założenia rozgrywki i świata, ale też mnóstwo konkretnych części składowych. Interfejs, ikony, grafiki wykorzystane w różnych momentach rozgrywki, głos GPS – to wszystko elementy, które wyciągnięto wprost z poprzedniej części serii.

Co prawda od premiery „czwórki” minęły już trzy lata, ale chociażby słuchanie dokładnie tych samych komend dokładnie tego samego głosu nawigacji ANNA wywołuje niesmak i mieszane uczucia, szczególnie jeśli w poprzednich odsłonach spędziło się wiele godzin. Z pewnością we wspomnianych elementach było miejsce na choćby drobne innowacje. Nie mamy przecież do czynienia z dodatkiem, tylko nową częścią cyklu.

Powracają też różne typy wyścigów (uliczne, przełajowe, rajdy i więcej), dudniące od muzyki przystanki festiwalowe z tańczącymi ludźmi czy wyzwania aktywowane „w locie” podczas swobodnej przejażdżki, jak próba szybkości lub driftu. Do tego rozstawione w różnych, czasami trudno dostępnych miejscach znajdźki, czyli tabliczki z bonusem do doświadczenia. Nie mogło też zabraknąć tzw. zapomnianych wozów, a więc zardzewiałych klasyków motoryzacji, które należy najpierw znaleźć na wyznaczonym obszarze, a następnie poczekać na odrestaurowanie, po czym trafiają do naszej kolekcji. Fani poprzednich części poczują się jak w domu.

Najbardziej efektownymi „zadaniami” ponownie są wyścigi pokazowe, które rządzą się nieco innymi prawami niż tradycyjne zmagania. A to ścigamy się z ogromnym samolotem, a to próbujemy dotrzymać kroku dwóm motocyklom crossowym czy pociągowi towarowemu. Innym razem kierujemy tirem z przyozdobioną na Festiwal Księżyca platformą, przypominającą ogromną piniatę lub wielkim monster truckiem. Czuć specyficzny klimat święta samochodów, którego organizatorzy nie szczędzą ani jednego peso na to, by wykarmić głodnego wrażeń kierowcę.


 

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *