Days Gone Generator Kluczy PC

Days Gone Generator Kluczy

Dnia dzisiejszego mamy coś dla fanów gier akcji / survivalowych.  Wreszcie powstał przez wielu wyczekiwany program o roboczej nazwie ” Days Gone Generator Kluczy „. Jak wiadomo wiele osób chce sobie zagrać w Days Gone na swoim komputerze, ale po prostu nie ma klucza aktywacyjnego, dlatego został stworzony generator.. Zapraszamy do testowania generatora i życzymy miłego grania w Days Gone. 


Days Gone – szybka recenzja!

Days Gone to sandbox, w którym najważniejsza jest historia na 40 godzin i kapitalnie napisane postaci. Jednym to wystarczy, żeby polubić ten tytuł, innych pewnie odstraszą błędy i niektóre rozwiązania. Tak, to gra, które zbiera skrajne oceny.

Nasza przygoda zaczyna się 2 lata po wybuchu pandemii groźnego wirusa. Wówczas poznajemy naszego głównego bohatera Deacona, który niegdyś należał do gangu motocyklowego. Jego życie kręci się wokół przetrwania, zombie oraz przyjaciela Boozera, który podtrzymuje go na duchu w trudnych chwilach.

Deacon boryka się z utratą swojej ukochanej Sary. Nie może sobie poradzić z tym faktem, dlatego postanawia za wszelką cenę odnaleźć jakikolwiek ślad po niej. I tutaj zaczyna się cała przygoda, która staje się bardzo emocjonalna. Spotkałam się ze stwierdzeniami, że omawiany wątek jest nudny i męczący, ale uważam że ta historia nadaje grze ogromnego smaczku.

Dlaczego Deacon był nazywany Włóczęgą? Dlatego, że sam wielokrotnie mówił o swojej niezależności i chęci pozostania „samotnym wilkiem”.

Po wielu godzinach spędzonych z Deaconem śmiało mogę powiedzieć, że tytuł jest warty uwagi. Wątek fabularny jest niesamowicie emocjonujący i momentami zwroty akcji potrafią spowodować, że pierwsze co przychodzi do głowy to „ale czekaj, co tutaj się stało?!”. Postacie są bardzo charyzmatyczne i wyraziste, a muzyka towarzysząca podczas rozgrywki idealnie wprowadza w klimat postapo. Możliwość pozyskiwania surowców i tworzenie broni składnia gracza do zaplanowania akcji oraz zachęca do rozważenia innej alternatywy podczas natarcia. Jest to moim zdaniem ciekawy element, ponieważ dzięki temu konfrontacja z wrogami nie jest liniowa i monotonna.


Days Gone Generator Kluczy – Jak on działa ?

Days Gone generator kluczy

Działanie programu jest banalnie proste:

  1. Pobieramy nasz generator
  2. Otwieramy go na naszym komputerze
  3. Klikamy opcje „Generate”
  4. Gotowe, mamy klucz który możemy użyć
  5. Miłego grania życzymy 🙂


 

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *