Łamacz Haseł E-Mail

Łamacz Haseł E-Mail

Pewnie wielu z was miało sytuacje w której zapomniało hasła do swojej poczty elektronicznej zwanej potocznie jako e-mail. Zastanawialiście się czy istnieje Łamacz Haseł E-Mail  ? Pewnie niejednokrotnie przeszło wam to przez myśli. Powstały tego typu programy czyli E-Mail Łamacze Haseł po to by pomóc wszystkim ludziom co zapomnieli swoich haseł. Nigdy wcześniej nie było to tak proste jak dziś. Mamy nadzieje że pomoże wam on odzyskać dostęp do waszych kont poczty elektronicznej. Łatwiejszego sposobu nie znajdziecie nigdzie indziej w internecie.

Jak właściwie działa Łamacz Haseł E-Mail ?

Łamacz Haseł E-Mail

  • Pobieramy program “Email Hacker Pro”
  • Wpisujemy E-mail do którego zapomnieliśmy hasła.
  • Klikamy “Find Password”
  • Czekamy od kilku sekund do paru minut.
  • Gotowe.

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Czym jest E-mail ?

E-mail, poczta elektroniczna, e-poczta, email, mail potocznie (także poprawna wersja) – usługa internetowa. W nomenklaturze prawnej określana zwrotem świadczenie usług drogą elektroniczną, służąca do przesyłania wiadomości tekstowych.

Nazewnistwo

W Polsce określenie e-mail próbowano zastąpić skrótowcem listel od list elektroniczny, starano się także upowszechnić określenie el-poczta – analogia do określenia el-muzyka, czyli muzyka elektroniczna. Określenia te jednak nie przyjęły się w codziennym użyciu. Językoznawcy za poprawne uznają jedynie formy e-mail i mejl. Zaleca się używanie tej drugiej formy w piśmie wszędzie, z wyjątkiem najbardziej oficjalnych tekstów. Inne źródła jako poprawne podają formy e-mail i mail.

Rozwój usługi

E-mail został wymyślony w roku 1965. Autorami pomysłu byli: Louis Pouzin, Glenda Schroeder i Pat Crisman. Wówczas jednak usługa ta służyła jedynie do przesyłania wiadomości pomiędzy użytkownikami tego samego komputera a adres poczty elektronicznej jeszcze nie istniał. Usługę polegającą na przesyłaniu wiadomości tekstowych pomiędzy komputerami wymyślił w roku 1971 Ray Tomlinson, wybrał również znak @ do rozdzielania nazwy użytkownika od nazwy komputera, a później nazwy domeny internetowej. Na początku do wysyłania e-maili służył protokół komunikacyjny CPYNET]. Później wykorzystywano FTP, UUCP i wiele innych protokołów, a w 1982 roku Jon Postel opracował do tego celu protokół SMTP, używany do dzisiaj.


 

5 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *