Klucz do Fify 21

Klucz do Fify 21

Mamy rok 2022, co to oznacza ? nowy generator klucz do Fify, aktualnie do 21 . Chyba nikogo nie zaskakuje fakt że każdego roku wychodzi nowa odsłona tej świetnej gry piłkarskiej. Aktualnie wiele osób ma problem, nie ma klucza. Chcesz klucz do Fify 21 ? Już dzisiaj możesz go mieć. Nie trać czasu i wygeneruj sobie swój klucz i ciesz się graniem w Fife 21. 

Klucz do Fify 21 ? Jak go zdobyć ?

Klucz do Fify 21

Działanie programu jest banalnie proste, wystarczy że go pobierzemy i w generatorze wybierzemy „Generate Key” tylko tylko. Prostota użytku jest dla nas najważniejsza.

Farming Simulator 22 Generator Kluczy


Rozgrywka w Fifa 21

Rozgrywka w najnowszej odsłonie Fifa 21 nie zmieniła się praktycznie wcale w porównaniu do edycji 20. Zmiany są tak mało zauważalne, że zwróci się na nie uwagę jedynie gdy przeczyta się listę opublikowaną przez Electronic Arts. EA albo skończyły się pomysły, albo nie chciała zbytnio inwestować w produkt, który znalazł się pomiędzy dwiema generacjami konsol.

Dodano m.in. Agile Dribbling. Zręczny drybling to zupełnie nowy sposób na utrzymanie ścisłej kontroli nad piłką. Funkcja ma dać graczom możliwość szybkiego przesuwania piłki z boku na bok w sytuacji 1 na 1 z obrońcą i umożliwić skuteczniejszy atak. Ze sztuczki mogą korzystać tylko najlepsi piłkarze.

FIFA 21. Warto kupić czy nie warto?

Nie ma więc jednogłośnej odpowiedzi na pytanie o to, czy warto kupić nową FIFĘ. Jeśli ma się już ubiegłoroczną edycję, to wygląda na to, że nie ma to większego sensu. Owszem, zyskujemy aktualne składy, pomniejsze ulepszenia związane ze zwinnością i ustawianiem się zawodników, bardziej elastyczny tryb kariery oraz szerszą personalizację w trybach VOLTA i FUT. Dla przeciętnego Kowalskiego to jednak niewiele.

Inaczej sytuacja wygląda, gdy zatrzymaliśmy się na edycji sprzed kilku lat (np. „Piętnastce” czy „Szesnastce”). Wtedy FIFA 21 może dawać poczucie olbrzymiego skoku do przodu (z tym, że podobny efekt uzyskamy, odpalając „Dwudziestkę” (którą kupimy za jedną trzecią ceny). Żeby jednak była jasność – nikomu nie zamierzam odradzać kupna tej nowinki, bo trzyma ona wysoki poziom i na pewno da dużo frajdy każdemu, komu będzie dane w nią pograć. Chcę tylko zwrócić uwagę, że nie ma co liczyć na rewolucję.

 

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *