Generator Kluczy do Fifa 18

Generator Kluczy do Fifa 18

Też uwielbiasz sobie zagrać w Fife z ziomkiem ? My robimy to w każdy weekend. Dlatego tym razem stworzyliśmy Generator Kluczy do Fifa 18.  Jest to jedna z naszych ulubionych gier, ale niestety by zagrać potrzebujemy klucz aktywacyjne, ale z naszym programem to już nie stanowi problemu.

Bardzo dobrze pamiętam jak jeszcze w latach 90-tych zagrałem pierwszy raz w Fife 97, zakochałem się. Każdego dnia jak wracałem ze szkoły to siadałem do mojej konsoli PS1 i grałem całymi popołudniami. Wy też macie takie miłe wspomnienia ? 

Jak działa Generator Kluczy do Fifa 18 ?

Generator Kluczy do Fifa 18

Działanie generatora jest bardzo proste, wystarczy go pobrać i wygenerować sobie klucz.


Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64 bit
  • Procesor: Intel Core i5-2550 3.4 GHz / AMD FX-8120
  • Karta graficzna: GeForce GTX 570 / Radeon HD 6970
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB

Zalecane wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64 bit
  • Procesor: Intel Core i7-3820 3.6 GHz / AMD FX-8350
  • Karta graficzna: GeForce GTX 780 / Radeon R9 390
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB

Recenzja

Mijają lata, wiele się zmienia, ale jedno jest pewne. Kiedy liście przybierają złocisty kolor, dni są wyraźnie krótsze, a w kalendarzu widnieje październik, na rynek trafia nowa odsłona FIFY. Nie inaczej jest tym razem, a miłośnicy wirtualnego kopania piłki już zacierają ręce, nie mogąc doczekać się tej chwili, kiedy wybiegną na murawę. I ja do nich należę, nawet pomimo tego, że czasu na granie mam coraz mniej, ale nigdy na tyle mało, by nie znalazło się miejsce na jeden lub dwa mecze (kogo ja oszukuję, w sezonach powinienem to liczyć).
Można narzekać, że kolejne odsłony tego tytułu, to jedynie odcinanie kuponów od popularnej marki i wyciąganie przez Electronic Arts pieniędzy od graczy za to samo (tylko z aktualnymi składami). Wystarczy jednak cofnąć się w czasie, uruchomić poprzednie edycje FIFY, aby przekonać się, że postęp się dokonuje. Stopniowo, ewolucyjnie, ale przede wszystkim konsekwentnie. Nie ma tu miejsca na rewolucje, ale usprawnianie tego, co już zdołano osiągnąć.
FIFA 18 jest dla mnie przykładem na słuszność tej drogi, a przede wszystkim grą, która sprawia mnóstwo frajdy. Oferując wiele zarówno dla kogoś, kto dopiero rozpoczyna z nią swoją przygodę, jak i dla weteranów serii.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *