Aktywator do Fifa 19

Aktywator do Fifa 19

Lubisz sobie czasami zagrać w fife ? Teraz możesz wygenerować sobie klucz do tej gry, postał Aktywator do Fifa 19. Geneza stworzenia tego generatora jest bardzo prosta, lubimy fifke i co roku staramy się tworzyć aktualny program tego typu. Cieszycie się ? bo my bardzo. Życzymy miłego grania.

Fifa 19 – Recenzja

EA Sports wreszcie udało się to, co nie wychodziło w poprzednich edycjach. Połączyć widowiskowość, cechę charakterystyczną serii, z większą dawką realizmu. „FIFA 19” jak na „FIFĘ” przystało jest efektowna, dynamiczna, szybka i momentami efekciarska, a przy tym zadowala każdego, kto w futbolu szuka taktyki i mniej schematycznych rozwiązań. I ta Liga Mistrzów!

Najpierw poczujecie różnicę w oddawaniu strzałów. To patent dobrze znany fanom serii „Pro Evolution Soccer”, ale w „FIFIE” pojawia się dopiero teraz. I robi różnicę. Teraz można strzelać normalnie albo wcisnąć przycisk raz jeszcze, idealnie w momencie, kiedy noga zawodnika styka się z piłką. Jeśli wyczujecie moment, pójdzie soczysta bomba. Jeżeli nie – cóż, albo piłka ledwo doczłapie do bramki, albo wyleci gdzieś w trybuny. Jest ryzyko, jest zabawa. A przy tym możemy poczuć się jak prawdziwy zawodnik – w końcu oddanie strzału w idealnym momencie na zielonej murawie ma olbrzymie znaczenie. Chwila nieuwagi i piłka schodzi.

Z każdym meczem coraz bardziej zaczniecie dostrzegać, jak dużą rolę w „FIFA 19” odgrywa taktyka. Nic dziwnego, bo twórcy wyraźnie na nią postawili. Jedną z nowości jest możliwość utworzenia różnych wariantów taktycznych i szybkie ich wprowadzenie za pomocą „strzałek” na padzie. To ostatnie robiliśmy już we wcześniejszych edycjach (zmiana strategii z ofensywną na defensywną), ale teraz sami możemy ustalić, że wariant obronny to taktyka np. 5-3-2, a atak to 4-2-4. Błyskawiczna zmiana ustawienia to dzisiaj norma w futbolu, więc dobrze, że EA Sports to odwzorowało, pozwalając tak szybko dostosować się do boiskowych wydarzeń.

Aktywator do Fifa 19

Aktywator do Fifa 19

Można pobrać go tutaj:

Życzymy miłego grania! Najlepsze generatory tylko u nas.


 

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *